Seznam vzdělávání

Název Instituce Jméno Telefon Email
Knihovník v přímých službách (72-006-M) Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod Jana Dubnová 569 421 182/14 dubnova@oahshb.cz
Knihovník v přímých službách (72-006-M) Moravská zemská knihovna v Brně Adéla Dilhofová 541646126 dilhofova@mzk.cz
Průvodce Prahou (65-028-N) Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace Lenka Hlávková 732756063 sokolova@sostp.cz
Průvodce Prahou (65-028-N) Centrum uznávání a celoživotního učení Pardubického kraje o.p.s. Martina Černá 777673106 cerna.martina@centrum.cz
Administrátor pohřebiště (69-019-M) Vzdělávací institut Středočeského kraje Pavla Kadeřávková 733 642 647, 257 280 763 kaderavkova@visk.cz
Administrátor projektu (63-006-N) Centrum evropského projektování a.s., Hradec Králové
Administrátor projektu (63-006-N) Kustod s.r.o. - Liberecký Simona Konrádová vzdelavani@kustodprace.cz
Administrátor projektu (63-006-N) Zaměstnanost o.s.
Aranžér v maloobchodu (66-024-H) Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Eva Valterová 773786251 kotatkova@obchodniskola.cz
Aranžér v maloobchodu (66-024-H) Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod Jana Dubnová 569 421 182/14 dubnova@oahshb.cz
Aranžér v maloobchodu (66-024-H) FA Praktik, s. r. o. Ivana Dorazilová 737880795 dorazilova.educa@centrum.cz
Aromaterapeut (69-043-H) CUOK Olomouc, Rooseveltova 79 Tatjana Klimková 608070296 tklimkova@ssprool.cz
Aromaterapeut (69-043-H) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora Josef Vavřinec 739285115 vavrinec@sosasoukh.cz
Art grafik (34-017-H) Elekce s.r.o. - Plzeňský Kateřina Součková 777864504 katerinasouckova@email.cz
Art grafik (34-017-H) Kustod s.r.o. - Plzeňský Kateřina Součková 777864504 plzen@kustodprace.cz
Art grafik II (34-017-H AVE ART Ostrava, soukromá Střední umělecká škola a Základní umělecká škola, s.r.o. Lenka Stehlíková 596 931 316, 605 218 079 prokopova.l@email.cz
Asistent kadeřníka (69-023-E) Střední odborné učiliště, Domažlice Pavel Richter 728364712 pavel_r@seznam.cz
Asistent kadeřníka (69-023-E) Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Lomnice u Tišnova, s.r.o. Libuše Procházková +420603845899 prochazkova@zameklomnice.cz
Asistent/ka, sekretář/ka (62-008-M) Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou Vlasta Rýdlová 731612319 rydlovav@gvi.cz
Asistent/ka, sekretář/ka (62-008-M) Sportovní a podnikatelská střední škola, spol. s r.o., Plzeň Martin Karlovec m.karlovec@sapss-plzen.cz
Asistent/ka, sekretář/ka (62-008-M) Mendelova střední škola, Nový Jičín Václava Brusová cdv@mendelova-stredni.cz
Autolakýrník - finální povrchová úprava (23-019-H) Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Rychnov nad Kněžnou, U Stadionu 1166 Lenka Neškudlová 608 623 156 neskudlova@vosrk.cz
Autolakýrník - finální povrchová úprava (23-019-H) Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň Dagmar Pančíková 777 55 11 72, 731 11 66 39 pancikova-dasa@seznam.cz
Autolakýrník - finální povrchová úprava (23-019-H) Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace Libor Machát +420608717275 libor.machat@issabrno.cz
Autolakýrník - přípravář (23-018-H) Integrovaná střední škola, Vysoké nad Jizerou, Dr. Farského 300, příspěvková organizace Jiří Šimůnek jsimunek@iss-vysokenj.cz
Autolakýrník - přípravář (23-018-H) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hradec Králové, Vocelova 1338 Jiří Krenčík krencik@sosasou-vocelova.cz
Autolakýrník - přípravář (23-018-H) Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň Dagmar Pančíková 777 55 11 72, 731 11 66 39 pancikova-dasa@seznam.cz
Balení a expedice masa, drůbežího masa, králíků, zvěřiny a výrobků z nich (29-026-E) Střední odborné učiliště, Lišov Libuše Krásná 739633031 lkrasna@sou-lisov.cz
Barman (65-009-H) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Vlašim Květuše Studničková 733 120 003 , 313 034 480 studnickova@sosasou-vlasim.cz
Barman (65-009-H) Hotelová škola Třebíč Jitka Špačková spackova@trhs.cz
Barman (65-009-H) Střední odborné učiliště obchodní, Prostějov Mária Zámostná 606 901 683 mistrove.souobch@pvskoly.cz
Bourání masa (29-021-H) Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník Vladislava Zuberová 732937227 vzuberova@seznam.cz
Bourání masa (29-021-H) Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Jiří Mladý mlady@sstacv.cz
Bourání masa (29-021-H) Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant, Bělíkova 1387, příspěvková organizace Milan Drechsler milan.drechsler@sshlfrydlant.cz
Bourání masa (29-021-H) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třešť Eva Mocová 777 486 938 mocova@sskola-trest.cz
Brašnář (32-001-H) Střední odborné učiliště obchodní, Prostějov Mária Zámostná 606 901 683 mistrove.souobch@pvskoly.cz
Broušení kovových materiálů (23-024-H) Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm Karel Sekyra 571752347 karel.sekyra@roznovskastredni.cz
Brusič nožířských výrobků (23-013-E) LOLA Nováček, s.r.o. Romana Kubešová 585391581, 603560704 lola.novacek@centrum.cz
Brusič nožířských výrobků (23-013-E) Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod Josef Borák 572 65 59 65 739 354 687 info@copt.cz
Brusič skla (28-013-H) Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou Lenka Pinkasová 569 729 273, 723 798 324 pinkasova@vossvetla.cz
Cukrář v restauračním provozu (65-023-H) Střední škola živnostenská Sokolov Terzie Petrovičová 739 344 885 petrovicova@zivnostenska-sokolov.cz
Cukrář v restauračním provozu (65-023-H) Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o. Jana Rudelová 734408895 rudelova@obchodskolazr.cz
Cukrář v restauračním provozu (65-023-H) Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště Kateřina Manová 608756473 manovak@ssphz-uh.cz
Cukrář v restauračním provozu (65-023-H) Střední škola zemědělství a služeb, Město Albrechtice Lenka Metzlová 554 652 631 reditel@souzma.cz
Člen horské služby (65-017-M) RS Semily s.r.o. Zbyněk Neumann +420481621020, +420777689489 info@rssemily.cz
Člen horské služby (65-017-M) Horská služba ČR, o.p.s. Ladislav Bedeč 606722353 bedec@hscr.cz
Dekoratér (33-013-H) Střední odborné učiliště tradičních řemesel a Vyšší odborná škola, Brno Jaromír Pragač 541219844 soutrbrno@seznam.cz
Dekoratér keramiky (28-003-H) HorseBalance s.r.o. Eliška Doležalová 732 560 583 jalea.eliska@gmail.com
Dekoratér keramiky (28-003-H) Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou Lenka Pinkasová 569 729 273, 723 798 324 pinkasova@vossvetla.cz
Dekoratér keramiky (28-003-H) REMÍZKA Agáta Kočí 777903262 agata.koci@seznam.cz
Dělník pro recyklaci (28-047-E) Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o. p. s. Vladimír Kolder 596 361 672 vladimir.kolder.dak@dakol-karvina.cz
Dělník pro recyklaci (28-047-E) Střední škola služeb a řemesel Stochov Alena Miklánková 739255341 miklankova@ssars.cz
Dělník ve strojírenské výrobě (23-007-E) Obchodní akademie a Střední odborná škola generála Františka Fajtla, Louny, příspěvková organizace Jindřiška Křivánková krivankova@oasoslouny.cz
Dělník ve strojírenské výrobě (23-007-E) Střední průmyslová škola a Obchodní akademie Uherský Brod Jana Jančaříková jjancarikova@spsoa-ub.cz
Dělník ve strojírenské výrobě (23-007-E) Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou Vlasta Rýdlová 731612319 rydlovav@gvi.cz
Dělník výroby bednění (33-026-E) Střední škola živnostenská Sokolov Ilona Medunová 775 751 158 medunova@zivnostenska-sokolov.cz
Dělník výroby bednění (33-026-E) Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Bohuslav Roll 728 007 992 bohuslav.roll@esoz.cz
Dělník výroby drobných dřevěných výrobků Střední škola živnostenská Sokolov Hana Jandíková 775751166 jandikova@zivnostenska-sokolov.cz
Dělník výroby dřevařských polotovarů (33-025-E) Střední odborné učiliště, Domažlice Pavel Richter 728364712 pavel_r@seznam.cz
Dělník výroby dřevařských polotovarů (33-025-E) Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Bohuslav Roll 728 007 992 bohuslav.roll@esoz.cz
Dělník výroby dřevěných obalů, palet a dílců (33-033-E) Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Bohuslav Roll 728 007 992 bohuslav.roll@esoz.cz
Dělník výroby dřevěných obalů, palet a dílců (33-033-E) Střední odborné učiliště, Lišov Libuše Krásná 739633031 lkrasna@sou-lisov.cz
Designér koupelen (28-046-N) VSM ACADEMY, o.p.s. Eva Horňáková 601389368 hornakova@vsmjihlava.cz
Designér koupelen (28-046-N) AVE ART Ostrava, soukromá Střední umělecká škola a Základní umělecká škola, s.r.o. Lenka Stehlíková 596 931 316, 605 218 079 prokopova.l@email.cz
Detektiv koncipient (68-009-M) Naše město o.s. - Ústecký
Detektiv koncipient (68-009-M) Střední odborná škola ochrany osob a majetku s. r. o. Slavka Krystová Florková 603482549 florkova@sosoom.cz
Detektiv koncipient (68-009-M) Oko - vzdělávací a rozvojové centrum o.s. Patrik Hubaček 734693042 patrikhubacek@seznam.cz
Dílenský montážník nábytku (33-020-H) Střední odborné učiliště, Domažlice Pavel Richter 728364712 pavel_r@seznam.cz
Dílenský montážník nábytku (33-020-H) Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark Miroslav Kozel 604 265 424 miroslav.kozel@ssto-havirov.cz
Dlaždič (36-001-E) Střední odborná škola stavební a Střední odborné učiliště stavební, Kolín II
Dlaždič (36-001-E) SOŠ a SOU Vyškov
Dlaždič prefabrikovaných dlažeb (36-044-E) Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace Rudolf Špaček 736482485 spacek@dorado.cz
Dlaždič prefabrikovaných dlažeb (36-044-E) Střední odborné učiliště, Lišov Libuše Krásná 739633031 lkrasna@sou-lisov.cz
Ekonom práce (63-005-R) POE EDUCO, spol. s r. o. Pavla Čmuchová 603443407 pavla.cmuchova@poe-educo.cz
Ekonom práce (63-005-R) Kustod s.r.o. - Liberecký Daniela Lohrová 739210693 lohrova@kustodprace.cz
Ekonom práce (63-005-R) Obchodní akademie, Chrudim, Tyršovo náměstí 250 Michal Benda 777803534 benda.michal@oa.chrudim.cz
Elektrická zařízení (26-010-E) Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56 Bohumír Sobotka 377308417 737525775 bsob@seznam.cz
Elektrická zařízení (26-010-E) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora Josef Vavřinec 739285115 vavrinec@sosasoukh.cz
Elektrická zařízení (26-010-E) Ceara s.r.o. Marie Hanušová 731152033 marie.hanusova@ceara.cz
Elektrické instalace (26-008-E) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora Josef Vavřinec 739285115 vavrinec@sosasoukh.cz
Elektrické instalace (26-008-E) Střední průmyslová škola Třebíč Petra Hrbáčková phrbackova@spst.cz
Elektrické instalace (26-008-E) Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště, Kolín Marcela Vedralová 606851946 marcela.vedralova@soskolin.cz
Elektrické rozvody (26-009-E) Střední odborná škola informatiky a spojů a Střední odborné učiliště, Kolín Marcela Vedralová 606851946 marcela.vedralova@soskolin.cz
Elektrické rozvody (26-009-E) Střední škola technická a obchodní, Olomouc Marek Kryl 736628392 m.kryl@kosinka.com
Elektromechanik pro TZ (26-004-H) Střední škola technická a obchodní, Olomouc Marek Kryl 736628392 m.kryl@kosinka.com
Elektromechanik pro TZ (26-004-H) Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace Petr Vavřiňák 724 037 106 vavrinak@sse-najizdarne.cz
Elektromechanik pro výtahy (26-011-H) Střední škola a Mateřská škola, Liberec, Na Bojišti 15, příspěvková organizace Petr Valenta 607967831 vali.p@seznam.cz
Elektromontér fotovoltaických systémů (26-014-H) Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o. Jan Lang 495518777 lang@ssakhk.cz
Elektromontér fotovoltaických systémů (26-014-H) Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace Rudolf Toman 553810053 toman@outech-havirov.cz
Elektromontér fotovoltaických systémů (26-014-H) VSM, spol. s.r.o. Eva Horňáková 601389368 hornakova@vsmjihlava.cz
Evidence zásob zboží a materiálu (66-006-H) Střední odborná škola logistická a střední odborné učiliště, Dalovice Dana Dudáková 605400286 dudakova@logistickaskola.cz
Evidence zásob zboží a materiálu (66-006-H) Střední škola potravinářská, obchodu a služeb Brno, Charbulova 106 Jana Marková markova@ssposbrno.cz
Florista (41-008-H) Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o. Jana Rudelová 734408895 rudelova@obchodskolazr.cz
Florista (41-008-H) Střední škola služeb, obchodu a gastronomie, Hradec Králové, Velká 3 Vladimíra Baranová 605390777 v.baranova@seznam.cz
Florista (41-008-H) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště služeb Velký Újezd, s.r.o. Michal Rakowski 777628521 michal@rakowski.cz
Florista (41-008-H) Kustod s.r.o. - Liberecký Simona Konrádová vzdelavani@kustodprace.cz
Fotograf - základy fotografování (34-037-H) VSM ACADEMY, o.p.s. Eva Horňáková 601389368 hornakova@vsmjihlava.cz
Fotograf - základy fotografování (34-037-H) Střední škola služeb, obchodu a gastronomie, Hradec Králové, Velká 3 Vladimíra Baranová 605390777 v.baranova@seznam.cz
Fotograf - základy fotografování (34-037-H) PROVENIO s.r.o. Aleš Řepka 604202442 alesrepka@gmail.com
Fotograf v minilabu (34-007-H) Kustod s.r.o. - Plzeňský Kateřina Součková 777864504 plzen@kustodprace.cz
Fotolaborant (34-006-H) Kustod s.r.o. - Plzeňský Kateřina Součková 777864504 plzen@kustodprace.cz
Fotoreportér (34-024-H) Soukromá střední uměleckoprůmyslová škola - Zámeček, s.r.o.,Plzeň Olga Kezniklová olga.kezniklova@seznam.cz
Fotoreportér (34-024-H) Elekce s.r.o. - Středočeský Jan Béreš 605932130 beres@kustodprace.cz
Fotoreportér (34-024-H) Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba Jiří Lang 606934667 jiri.lang@ss-ostrava.cz
Frézování kovových materiálů (23-023-H) Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín Jiří Charvát 604798394 j.char@seznam.cz
Frézování kovových materiálů (23-023-H) Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8 Roman Novotný 775707823 novotny@kourilkova8.cz
Glazovač keramiky (28-030-H) Střední škola, Horní Bříza Miroslav Suchý 602319311 mirasuchy@email.cz
Glazovač keramiky (28-030-H) Naše město o.s. - Hradecký Irma Hubačeková - Naše město 734 693 042 irma.hubacekova@seznam.cz
Glazovač keramiky (28-030-H) Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou Lenka Pinkasová 569 729 273, 723 798 324 pinkasova@vossvetla.cz
Greenkeeper (41-001-M) Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov Lenka Vilimovská 725314372 lenka.vilimovska@centrum.cz
Hodnotitel koní (41-002-M) Egalita o.s. - Hradecký Irma Hubačeková - Egalita 734693042 hradec@kustodprace.cz
Hodnotitel vína (41-057-H) Střední vinařská škola Valtice Zbyněk Oslzlý +420519361756 oslzly@svisv.cz
Hodnotitel vína (41-057-H) Střední odborná škola a Gymnázium Staré Město Bedřich Chromek 572 420 203 chromek@sosgsm.cz
Horský průvodce (65-020-M) Kustod s.r.o. - Hradecký Irma Hubačeková - Kustod 734693042 irma.hubacekova@gmail.com
Horský průvodce (65-020-M) KORU Consulting s.r.o. Martin Pobořil 777245441 poboril@koru-consulting.cz
Hospodyně v domácnosti (69-026-H) POE EDUCO, spol. s r. o. Pavla Čmuchová 603443407 pavla.cmuchova@poe-educo.cz
Hospodyně v domácnosti (69-026-H) Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Lomnice u Tišnova, s.r.o. Libuše Procházková +420603845899 prochazkova@zameklomnice.cz
Hospodyně v domácnosti (69-026-H) Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Klatovy, Plánická 196, Klatovy Alena Kramlová 602217878, 607242638 kramlova.alena@seznam.cz
Hrázný a jezný (36-014-H) Vyšší odborná škola stavební a Střední škola stavební, Vysoké Mýto Miloslav Tomášek 737658012 tomasek@stavebniskola.cz
Hrobník (69-005-E) Vzdělávací institut Středočeského kraje Pavla Kadeřávková 733 642 647, 257 280 763 kaderavkova@visk.cz
Hrobník (69-005-E) Vzdělávací institut Středočeského kraje Agáta Kočí 728248403 agata.koci@seznam.cz
Hutník přípravář vsázky aglomerace (21-002-H) Střední odborná škola Třineckých železáren Roman Cieślar 736 241 333 Roman.Cieslar@trz.cz
Hutník tavič oceli (21-004-H) Střední odborná škola Třineckých železáren Roman Cieślar 736 241 333 Roman.Cieslar@trz.cz
Hutník valcíř kovů (21-008-H) Střední odborná škola Třineckých železáren Roman Cieślar 736 241 333 Roman.Cieslar@trz.cz
Hutník vysokopecař (21-005-H) Střední odborná škola Třineckých železáren Roman Cieślar 736 241 333 Roman.Cieslar@trz.cz
Chemický technik mistr (28-039-M) Střední průmyslová škola chemická Pardubice Miroslav Pavlata 603339920 pavlata@spsch.cz
Chemický technik operátor (28-040-M) Střední průmyslová škola chemická Pardubice Miroslav Pavlata 603339920 pavlata@spsch.cz
Chemický technik operátor (28-040-M) ZELENÉ ÚDOLÍ Plus s.r.o. Kamila Hajdíková 602 442 712 kam.hajdikova@seznam.cz
Chemický technik operátor (28-040-M) Střední průmyslová škola chemická Pardubice Miroslav Pavlata 603339920 pavlata@spsch.cz
Chemický technik technolog (28-037-M) ZELENÉ ÚDOLÍ Plus s.r.o. Kamila Hajdíková 602 442 712 kam.hajdikova@seznam.cz
Chemický technik technolog (28-037-M) Střední průmyslová škola chemická Pardubice Miroslav Pavlata 603339920 pavlata@spsch.cz
Chemik - laborant (28-032-H) Střední průmyslová škola chemická Pardubice Miroslav Pavlata 603339920 pavlata@spsch.cz
Chemik - laborant (28-032-H) Střední škola logistiky a chemie, Olomouc Dana Antlová 605266608 antlova@sslch.cz
Chemik - laborant (28-032-H) Centrum uznávání a celoživotního učení Pardubického kraje o.p.s. Renáta Pavlatová 464629668 pavlatova@spsch.cz
Chemik pro obsluhu zařízení (28-033-H) Střední průmyslová škola chemická Pardubice Miroslav Pavlata 603339920 pavlata@spsch.cz
Chemik pro obsluhu zařízení (28-033-H) Centrum uznávání a celoživotního učení Pardubického kraje o.p.s. Tomáš Svoboda 734152376 svoboda@spsch.cz
Chovatel a ošetřovatel drůbeže a běžců (41-047-H) REMÍZKA Agáta Kočí 777903262 agata.koci@seznam.cz
Chovatel a ošetřovatel ovcí a koz (41-046-H) IMPAKT Kateřina Kulhánková Čejková 777 186 208 impakt.office@seznam.cz
Chovatel a ošetřovatel prasat (41-045-H) Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Tábor Zdeněk Šandera 398 9988 27 rv@szes.tabor.cz
Chovatel a ošetřovatel prasat (41-045-H) VSM, spol. s.r.o. Eva Horňáková 601389368 hornakova@vsmjihlava.cz
Chovatel koní (41-017-H) Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola, Opava Vlastimil Dluhoš 736 765 518 dluhos.vlastimil@seznam.cz
Chovatel koní (41-017-H) Kustod s.r.o. - Hradecký Irma Hubačeková - Kustod 734693042 irma.hubacekova@gmail.com
Chovatel koní (41-017-H) Naše město o.s. - Hradecký Irma Hubačeková - Naše město 734 693 042 irma.hubacekova@seznam.cz
Chovatel koní (41-017-H) POE, spol. s r. o. Pavla Čmuchová 603 443 407 pcmuchova@poe.cz
Chovatel okrasných a akvarijních ryb (41-003-H) Střední škola zahradnická a technická Litomyšl Jaromír Doležal 730 639 950 dolezal@nikea.cz
Chovatel včel (41-035-H) Egalita o.s. - Zlínský Monika Svinkásková 777 773 620 svinkaskova@kustodprace.cz
Chovatel včel (41-035-H) Centrum vzdělanosti Libereckého kraje, Liberec Martin Ditrich 724245515, 485101872 martin.ditrich@cvlk.cz
Chovatel včel (41-035-H) Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum o.p.s. Ladislava Mikešová 731716352 mikesova@souvnasavrky.cz
Chovatel vodní drůbeže (41-034-H) IMPAKT Kateřina Kulhánková Čejková 777 186 208 impakt.office@seznam.cz
Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky (69-017-M) Vyšší odborná škola ekonomická, sociální a zdravotnická, Obchodní akademie, Střední pedagogická škola a Střední zdravotnická škola, Most, příspěvková organizace Jitka Hašková 608 055 138 haskova@vos-sosmost.cz
Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky (69-017-M) Ceara s.r.o. Marie Hanušová 731152033 marie.hanusova@ceara.cz
Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky (69-017-M) Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou Lenka Pinkasová 569 729 273, 723 798 324 pinkasova@vossvetla.cz
Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky (69-017-M) Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola, Litomyšl Olga Kusá 737500967 kusa@vospspgs.cz
Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky (69-017-M) Vyšší odborná škola zdravotnická a Střední zdravotnická škola, Hradec Králové, Komenského 234 Jana Hurníková 495 075 203 nbjv@seznam.cz
Chůva pro dětské koutky (69-018-M) Ceara s.r.o. Marie Hanušová 731152033 marie.hanusova@ceara.cz
Chůva pro dětské koutky (69-018-M) Gymnázium Jana Blahoslava a Střední pedagogická škola, Přerov, Denisova 3 Romana Studýnková +420602353354 studynkova@gjb-spgs.cz
Chůva pro dětské koutky (69-018-M) CUOK Olomouc, Rooseveltova 79 Tatjana Klimková 608070296 tklimkova@ssprool.cz
Chůva pro dětské koutky (69-018-M) Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Brno Jana Eliášová 545 425 840 jana.eliasova@szsmerh.cz
Instruktor aerobiku (74-001-H) Elekce s.r.o. - Plzeňský Kateřina Součková 777864504 katerinasouckova@email.cz
Instruktor aerobiku (74-001-H) Centrum vzdělanosti Libereckého kraje, Liberec Martin Ditrich 724245515, 485101872 martin.ditrich@cvlk.cz
Instruktor aerobiku (74-001-H) ABS WYDA, s.r.o. Jaroslav Bezchleba +420 566 620 989 +420 774 262 888 jaroslav.bezchleba@wyda.cz
Instruktor bodystylingu (74-002-H) Kustod s.r.o. - Plzeňský Kateřina Součková 777864504 plzen@kustodprace.cz
Instruktor bodystylingu (74-002-H) Pohybové a vzdělávací studio Klácelova, Klácelova 2, Brno Lukáš Veselý 602792267 lukasvesely@gmail.com
Instruktor horské služby (65-019-M) Horská služba ČR, o.p.s. Ladislav Bedeč 606722353 bedec@hscr.cz
Instruktor horské služby (65-019-M) Pomocné ruce o.s. Michal Kříž +420 775 986 092 kriz@pomocneruce.cz
Instruktor indoor cycling (74-005-H) Elekce s.r.o. - Plzeňský Kateřina Součková 777864504 katerinasouckova@email.cz
Instruktor indoor cycling (74-005-H) Pohybové a vzdělávací studio Klácelova, Klácelova 2, Brno Milan Pavlovský pavlovsky@stredni-skola.eu
Instruktor kondiční chůze (74-014-H) Kustod s.r.o. - Karlovarský Kateřina Součková 777 864 504 plzen@kustod.cz
Instruktor kondiční chůze (74-014-H) VSM ACADEMY, o.p.s. Eva Horňáková 601389368 hornakova@vsmjihlava.cz
Instruktor pilates (74-003-H) Pohybové a vzdělávací studio Klácelova, Klácelova 2, Brno Milan Pavlovský pavlovsky@stredni-skola.eu
Instruktor pilates (74-003-H) Elekce s.r.o. - Plzeňský Kateřina Součková 777864504 katerinasouckova@email.cz
Instruktor plavání (74-010-M) Kustod s.r.o. - Karlovarský Kateřina Součková 777 864 504 plzen@kustod.cz
Instruktor plavání (74-010-M) CUOK Olomouc, Rooseveltova 79 Tatjana Klimková 608070296 tklimkova@ssprool.cz
Instruktor powerjógy (74-004-H) Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o. Jana Rudelová 734408895 rudelova@obchodskolazr.cz
Instruktor powerjógy (74-004-H) PhDr. Zdeněk Havlíček Zdeněk Havlíček preklady@languageservices.cz
Jednoduchá obsluha hostů (65-007-H) Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třeboň Marie Florianová 606383178 mflorianova@sostrebon.cz
Jednoduchá obsluha hostů (65-007-H) Střední odborné učiliště MAVO EDUCATION Václav Mašek masek@mavo.cz
Jednoduchá obsluha hostů (65-007-H) Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště Kateřina Manová 608756473 manovak@ssphz-uh.cz
Jezdec a chovatel sportovních koní (41-016-H) POE, spol. s r. o. Pavla Čmuchová 603 443 407 pcmuchova@poe.cz
Jezdec a chovatel sportovních koní (41-016-H) HorseBalance s.r.o. Eliška Doležalová 732 560 583 jalea.eliska@gmail.com
Jezdec a chovatel sportovních koní (41-016-H) Egalita o.s. - Zlínský Monika Svinkásková 777 773 620 svinkaskova@kustod.cz
Jezdec pro přípravu a testaci mladých koní (41-021-H) HorseBalance s.r.o. Eliška Doležalová 732 560 583 jalea.eliska@gmail.com
Kariérový poradce pro vzdělávací a profesní dráhu ZELENÉ ÚDOLÍ Plus s.r.o. Kamila Hajdíková 602 442 712 kam.hajdikova@seznam.cz
Kariérový poradce pro vzdělávací a profesní dráhu CEARA s.r.o. Marie Hanušová 731 152 033 ceara.hanusova@seznam.cz
Klempíř stavební (36-053-H) Střední škola služeb a řemesel Stochov Alena Miklánková 739255341 miklankova@ssars.cz
Klempíř stavební (36-053-H) Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark Miroslav Kozel 604 265 424 miroslav.kozel@ssto-havirov.cz
Klempíř strojní (23-051-H) Střední škola stavební a technická, Ústí nad Labem, Čelakovského 5, příspěvková organizace Ivana Řasová 777156375 rasova@stsul.cz
Knihař na knihařských strojích (34-002-H) Střední odborná škola mediální grafiky a polygrafie, Rumburk, příspěvková organizace Svatopluk Kubeš 412 332 320 sk@sosmgp.cz
Kominík - Kontrola a čištění spalinových cest (36-025-H) Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Rychnov nad Kněžnou, U Stadionu 1166 Lenka Neškudlová 608 623 156 neskudlova@vosrk.cz
Kominík - Kontrola a čištění spalinových cest (36-025-H) Střední škola polytechnická, České Budějovice Bartyzalová Marie 387927136, 608781081 bartyzalova@sspcb.cz
Kominík - Měření spalin (36-023-H) Střední škola polytechnická, České Budějovice Bartyzalová Marie 387927136, 608781081 bartyzalova@sspcb.cz
Kominík - Montáž komínů a komínových vložek (36-017-H) Střední škola polytechnická, České Budějovice Bartyzalová Marie 387927136, 608781081 bartyzalova@sspcb.cz
Kominík - Revizní technik spalinových cest (36-024-H) Střední škola stavebních řemesel Bosonohy Jiří Košťál kostal@soubosonohy.cz
Kontrolor kvality (62-003-M) Egalita o.s. - Středočeský Jan Béreš 605932130 beres@kustod.cz
Kontrolor strojírenských výrobků (23-006-E) Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín Jiří Charvát 604798394 j.char@seznam.cz
Kontrolor strojírenských výrobků (23-006-E) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Milevsko Jan Cihlář 382521550 cihlar@issou-milevsko.cz
Kontrolor strojírenských výrobků (23-006-E) Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc Petra Najdekrová 604363577 pspundova@seznam.cz
Kosmetička (69-030-M) Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Klatovy, Plánická 196, Klatovy Alena Kramlová 602217878, 607242638 kramlova.alena@seznam.cz
Kosmetička (69-030-M) Střední odborné učiliště, Domažlice Pavel Richter 728364712 pavel_r@seznam.cz
Kosmetička (69-030-M) Střední škola oděvní a služeb Vizovice Michala Fabianová 737376906 michala.fabianova@souviz.cz
Kosmetička (69-030-M) Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba Jiří Lang 606934667 jiri.lang@ss-ostrava.cz
Kovář ruční (21-016-H) Integrovaná střední škola, Cheb Petr Adamec 739322417 adamec@iss-cheb.cz
Kovář strojní (21-015-H) LOLA Nováček, s.r.o. Romana Kubešová 585391581, 603560704 lola.novacek@centrum.cz
Krajinář (41-038-H) Střední zahradnická škola, Ostrava, p. o. Alena Hlavinová 603499405 szas.ostrava@gmail.com
Krajinář (41-038-H) Střední škola zemědělství a služeb, Město Albrechtice Andrea Černá 733595531 cerna@souzma.cz
Krajinář (41-038-H) Vyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická škola Bedřicha Schwarzenberga, Písek Karel Bílek 606198759 bilek@lespi.cz
Kuchař expedient (65-011-E) Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s. (Roudnice nad Labem) Kateřina Hlaváčová khlavacova@podripskaskola.cz
Kuchař expedient (65-011-E) Střední odborné učiliště MAVO EDUCATION Václav Mašek masek@mavo.cz
Kuchař expedient (65-011-E) Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola, Střední odborná škola služeb a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Jihlava Miroslav Šoukal 723 805 974 miroslav.soukal@ozs-ji.cz
Květinář (41-037-H) Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín - Libverda, příspěvková organizace Jan Brom 607727942 brom@libverdadc.cz
Květinář (41-037-H) Střední škola zemědělství a služeb, Město Albrechtice Andrea Černá 733595531 cerna@souzma.cz
Květinář (41-037-H) Kustod s.r.o. - Karlovarský Tereza Holubová 777 773 830 holubova@kustod.cz
Lakýrník a natěrač (39-002-H) SOU Jiřice
Lakýrník a natěrač (39-002-H) Střední průmyslová škola stavební, Pardubice Aleš Trojan 607254007 trojan@spsstavebni.cz
Lakýrník a natěrač (39-002-H) Střední odborné učiliště stavební, Plzeň Karel Kovářík 790387365 kakov@centrum.cz
Lakýrník a natěrač (39-002-H) Střední odborné učiliště MAVO EDUCATION Václav Mašek masek@mavo.cz
Lektor dalšího vzdělávání (75-001-T) Ceara s.r.o. Marie Hanušová 731152033 marie.hanusova@ceara.cz
Lektor dalšího vzdělávání (75-001-T) Zaměstnanost o.s.
Lektor dalšího vzdělávání (75-001-T) ABS WYDA, s.r.o. Jaroslav Bezchleba +420 566 620 989 +420 774 262 888 jaroslav.bezchleba@wyda.cz
Lektor dalšího vzdělávání (75-001-T) Gradua-CEGOS, s.r.o. Eliška Purkarová 602648419 epurkarova@cegos.cz
Lektor dalšího vzdělávání (75-001-T) Ceara s.r.o. Marie Hanušová 731152033 marie.hanusova@ceara.cz
Lektor dalšího vzdělávání (75-001-T) POE EDUCO, spol. s r. o. Pavla Čmuchová 603443407 pavla.cmuchova@poe-educo.cz
Lesní technik lesník pro pěstební činnost (41-055-M) Vyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická škola Bedřicha Schwarzenberga, Písek Karel Bílek 606198759 bilek@lespi.cz
Lesní technik lesník pro těžební činnost (41-054-M) Vyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická škola Bedřicha Schwarzenberga, Písek Karel Bílek 606198759 bilek@lespi.cz
Lesní technik myslivec (41-056-M) Střední odborná škola Nové Město na Moravě Milan Sedláček sedlacek@sos-nmor.cz
Lesní technik pro obchod, expedici a dopravu dříví (41-062-M) Střední lesnická škola a Střední odborná škola sociální, Šluknov, příspěvková organizace Igor Hluchý 773040491 hluchy@lesnicka-skola.cz
Logistik skladových operací (37-030-M) Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec, s.r.o. Marie Kotenová 728500674 kotenova.marie@stredniskola.com
Logistik skladových operací (37-030-M) Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň Dagmar Pančíková 777 55 11 72, 731 11 66 39 pancikova-dasa@seznam.cz
Logistik skladových operací (37-030-M) Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200 G Přemysl Šmídl 377 832 412 smidl@ssinfis.cz
Logistik v dopravě a přepravě (37-031-M) Střední průmyslová škola dopravní, Plzeň Dagmar Pančíková 777 55 11 72, 731 11 66 39 pancikova-dasa@seznam.cz
Logistik v dopravě a přepravě (37-031-M) Zelené údolí plus s.r.o. Kamila Hajdíková 602442712 zelene.udoli.plus@gmail.com
Malíř (39-001-H) Střední škola stavební, Teplice, Fr.Šrámka 1350, příspěvková organizace Luděk Mertlík ludek.mertlik@ssstavebni.tce.cz
Malíř (39-001-H) Vyšší odborná škola DAKOL a Střední škola DAKOL, o. p. s. Vladimír Kolder 596 361 672 vladimir.kolder.dak@dakol-karvina.cz
Malíř (39-001-H) Střední odborné učiliště stavební, Plzeň Karel Kovářík 790387365 kakov@centrum.cz
Malíř skla - podklady (28-015-H) Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola, Nový Bor, Wolkerova 316, příspěvková organizace Pavel Tille +420733712269 tille@glassschool.cz
Malíř skla - tahová technika (28-015-H) Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola, Nový Bor, Wolkerova 316, příspěvková organizace Pavel Tille +420733712269 tille@glassschool.cz
Malíř skla - tahová technika (28-015-H) Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou Lenka Pinkasová 569 729 273, 723 798 324 pinkasova@vossvetla.cz
Malíř skla - vysoký smalt (28-015-H) Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola, Nový Bor, Wolkerova 316, příspěvková organizace Pavel Tille +420733712269 tille@glassschool.cz
Manažer BOZP (39-005-T) Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu, České Budějovice Eva Divišová 607556646 divisova26@seznam.cz
Manažer BOZP (39-005-T) Egalita o.s. - Hradecký Irma Hubačeková - Egalita 734693042 hradec@kustodprace.cz
Manažer BOZP (39-005-T) Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Lenka Demjanová 474 471 111 lenka.demjanova@esoz.cz
Manažer kvality (62-001-T) VSM ACADEMY, o.p.s. Eva Horňáková 601389368 hornakova@vsmjihlava.cz
Manažer kvality (62-001-T) Kustod s.r.o. - Středočeský Šárka Hodanová 777554477 kustosstk@seznam.cz
Manažer prodeje (66-004-H) Soukromá střední odborná škola Hranice, s.r.o. Dalibor Šimko +420 608 825 578 dalibor.simko@ssos.cz
Manažer prodeje (66-004-H) Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, příspěvková organizace Marcela Hofnerová 774161999 m.hofnerova@centrum.cz
Manažer prodeje (66-004-H) Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Klatovy, Plánická 196, Klatovy Jindřich Kraml 720 750 677 jindrich.kraml@seznam.cz
Manažer programů a komplexních projektů (63-008-T) Kustod s.r.o. - Liberecký Simona Konrádová vzdelavani@kustodprace.cz
Manažer projektu (63-007-R) Kustod s.r.o. - Liberecký Simona Konrádová vzdelavani@kustodprace.cz
Manažer projektu (63-007-R) ABS WYDA, s.r.o. Jaroslav Bezchleba +420 566 620 989 +420 774 262 888 jaroslav.bezchleba@wyda.cz
Manažer projektu (63-007-R) Age Management o.s. Zdeněk Kalinovský kalinovsky@sou-pi.cz
Manikérka a nehtová designérka (69-024-H) Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13 Luboš Bešťák 377256213 lbestak@issziv.cz
Manikérka a nehtová designérka (69-024-H) Střední škola obchodu a služeb Jihlava Miroslav Šoukal 723805974 soukal@ssos-ji.cz
Manikérka a nehtová designérka (69-024-H) SŠ obchodní a služeb SČMSD Polička s.r.o. Květoslava Honzálková 728456236 honzalkova@souobchpolicka.cz
Manipulace se zbožím a materiálem (66-005-H) Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec, s.r.o. Marie Loskotová +420775154168 loskotova.marie@stredniskola.com
Manipulace se zbožím a materiálem (66-005-H) Střední odborná škola logistická a střední odborné učiliště, Dalovice Dana Dudáková 605400286 dudakova@logistickaskola.cz
Manipulace se zbožím a materiálem (66-005-H) FA Praktik, s. r. o. Ivana Dorazilová 737880795 dorazilova.educa@centrum.cz
Manipulace se zbožím a materiálem (66-005-H) Střední škola služeb a řemesel Stochov Alena Miklánková 739255341 miklankova@ssars.cz
Manipulační práce se zbožím ve skladu (66-007-E) Střední škola dopravy, obchodu a služeb Ivana Čermáková 739570617 cermakova@ssmk.eu
Manipulační práce se zbožím ve skladu (66-007-E) Střední škola služeb a řemesel Stochov Jaroslava Pichová 601383711 pichova@ssars.cz
Mechanik motocyklů (23-041-H) Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace Libor Machát +420608717275 libor.machat@issabrno.cz
Mechanik motocyklů (23-041-H) Střední škola řemesel a služeb Moravské Budějovice František Chvátal 603 369 156 chvatal@ssrs.cz
Mechanik optických přístrojů (23-030-H) Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8 Roman Novotný 775707823 novotny@kourilkova8.cz
Mechanik plynových zařízení (36-006-H) Zelené údolí plus s.r.o. Kamila Hajdíková 602442712 zelene.udoli.plus@gmail.com
Mechatronik (26-022-M) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Lanškroun Jindřich Král 778000402 kral@spslan.cz
Místní zástupce cestovní kanceláře (65-026-M) Kustod s.r.o. - Plzeňský Kateřina Součková 777864504 plzen@kustodprace.cz
Místní zástupce cestovní kanceláře (65-026-M) Centrum uznávání a celoživotního učení Pardubického kraje o.p.s. Martina Černá 777673106 cerna.martina@centrum.cz
Místní zástupce cestovní kanceláře (65-026-M) GOODWILL - vyšší odborná škola, s. r. o., Frýdek-Místek Kamila Slováková 558 633 822 slovakova@vos-goodwill.cz
Mlékař (29-036-H) Zelené údolí plus s.r.o. Kamila Hajdíková 602442712 zelene.udoli.plus@gmail.com
Mlékař (29-036-H) Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž Michal Pospíšil 724205316 pospisil@vospaspsm.cz
Montážník nábytku (33-014-H) Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79 Dagmar Drexlerová 725469661 drexlerovad@ssprool.cz
Montážník nábytku (33-014-H) Spirála Turnov, s.r.o Tomáš Hájek 602209626 hajek@mostkevzdelani.eu
Montážník nábytku (33-014-H) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Milevsko Jan Cihlář 382521550 cihlar@issou-milevsko.cz
Montér elektrických instalací (26-017-H) Střední odborná škola elektrotechnická, Centrum odborné přípravy, Hluboká nad Vltavou Jan Kašpar 387924202 kaspar@sosehl.cz
Montér elektrických instalací (26-017-H) Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace Rudolf Toman 553810053 toman@outech-havirov.cz
Montér elektrických rozvaděčů (26-019-H) Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace Petr Vavřiňák 724 037 106 vavrinak@sse-najizdarne.cz
Montér elektrických rozvaděčů (26-019-H) Střední odborná škola elektrotechnická, Centrum odborné přípravy, Hluboká nad Vltavou Jan Kašpar 387924202 kaspar@sosehl.cz
Montér elektrických rozvaděčů (26-019-H) Střední škola technická a obchodní, Olomouc Marek Kryl 736628392 m.kryl@kosinka.com
Montér elektrických sítí (26-018-H) Střední průmyslová škola, Rakovník Jindřiška Kopřivová 606096636 j.koprivova@spsrakovnik.cz
Montér elektrických sítí (26-018-H) Střední odborná škola elektrotechnická, Centrum odborné přípravy, Hluboká nad Vltavou Jan Kašpar 387924202 kaspar@sosehl.cz
Montér elektrických sítí (26-018-H) Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace Petr Vavřiňák 724 037 106 vavrinak@sse-najizdarne.cz
Montér hromosvodů (26-021-H) Střední průmyslová škola Otrokovice Blanka Slováčková 603 558 642 slovackova@spsotrokovice.cz
Montér hromosvodů (26-021-H) Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace Petr Vavřiňák 724 037 106 vavrinak@sse-najizdarne.cz
Montér hromosvodů (26-021-H) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora Josef Vavřinec 739285115 vavrinec@sosasoukh.cz
Montér kabelových technologií pro silnoproud (26-013-H) Střední odborná škola elektrotechnická, Centrum odborné přípravy, Hluboká nad Vltavou Jan Kašpar 387924202 kaspar@sosehl.cz
Montér ocelových konstrukcí (23-002-H) Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79 Dagmar Drexlerová 725469661 drexlerovad@ssprool.cz
Montér ocelových konstrukcí (23-002-H) Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Lenka Demjanová 474 471 111 lenka.demjanova@esoz.cz
Montér půdních vestaveb (36-064-H) Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Bohuslav Roll 728 007 992 bohuslav.roll@esoz.cz
Montér půdních vestaveb (36-064-H) ZELENÉ ÚDOLÍ Plus s.r.o. Kamila Hajdíková 602 442 712 kam.hajdikova@seznam.cz
Montér slaboproudých metalických sítí (26-026-H) Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace Josef Pudil 776079646 josefpudil@spsul.cz
Montér slaboproudých metalických sítí (26-026-H) Střední škola technická a obchodní, Olomouc Marek Kryl 736628392 m.kryl@kosinka.com
Montér slaboproudých metalických sítí (26-026-H) Střední odborná škola Třineckých železáren Roman Cieślar 736 241 333 Roman.Cieslar@trz.cz
Montér slaboproudých zařízení (26-020-H) Střední škola, Havířov-Šumbark, Sýkorova 1/613, příspěvková organizace Rudolf Toman 553810053 toman@outech-havirov.cz
Montér slaboproudých zařízení (26-020-H) Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace Petr Vavřiňák 724 037 106 vavrinak@sse-najizdarne.cz
Montér strojů a zařízení (23-004-E) Střední průmyslová škola, Rakovník Jindřiška Kopřivová 606096636 j.koprivova@spsrakovnik.cz
Montér suchých podlah (36-065-H) Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Bohuslav Roll 728 007 992 bohuslav.roll@esoz.cz
Montér suchých podlah (36-065-H) Střední průmyslová škola Otrokovice Blanka Slováčková 603 558 642 slovackova@spsotrokovice.cz
Montér suchých staveb (36-021-H) Střední průmyslová škola Otrokovice Blanka Slováčková 603 558 642 slovackova@spsotrokovice.cz
Montér suchých staveb (36-021-H) Střední škola technická, Most, Dělnická 21, příspěvková organizace Judita Lechová lechova.judita@sstmost.cz
Montér suchých stěn a stropních podhledů (36-066-H) Centrum vzdělanosti Libereckého kraje, Liberec Martin Ditrich 724245515, 485101872 martin.ditrich@cvlk.cz
Montér suchých stěn a stropních podhledů (36-066-H) Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Bohuslav Roll 728 007 992 bohuslav.roll@esoz.cz
Montér tepelných čerpadel (26-012-H) VSM, spol. s.r.o. Eva Horňáková 601389368 hornakova@vsmjihlava.cz
Montér tepelných čerpadel (26-012-H) Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Bohuslav Roll 728 007 992 bohuslav.roll@esoz.cz
Montér vnitřního rozvodu plynu a zařízení (36-005-H) Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Bohuslav Roll 728 007 992 bohuslav.roll@esoz.cz
Montér vnitřního rozvodu vody a kanalizace (36-003-H) Střední škola polytechnická, České Budějovice Bartyzalová Marie 387927136, 608781081 bartyzalova@sspcb.cz
Montér výplní stavebních otvorů (36-054-H) VSM, spol. s.r.o. Eva Horňáková 601389368 hornakova@vsmjihlava.cz
Montér výplní stavebních otvorů (36-054-H) Spirála Turnov, s.r.o Tomáš Hájek 602209626 hajek@mostkevzdelani.eu
Montér výplní stavebních otvorů (36-054-H) Centrum vzdělanosti Libereckého kraje, Liberec Martin Ditrich 724245515, 485101872 martin.ditrich@cvlk.cz
Montér výtahů (23-046-H) Střední škola a Mateřská škola, Liberec, Na Bojišti 15, příspěvková organizace Petr Valenta 607967831 vali.p@seznam.cz
Montér výtahů specialista (23-047-H) Střední škola a Mateřská škola, Liberec, Na Bojišti 15, příspěvková organizace Petra Picková +420606653965 mikeskop@centrum.cz
Mzdové účetnictví (62-006-M) Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o. Renata Motyčková 493 535 618 sposka@centrum.cz
Mzdové účetnictví (62-006-M) Vyšší odborná škola, Střední průmyslová škola a Obchodní akademie, Čáslav Věra Szabová 739 053 590 szabova@sps-caslav.cz
Mzdové účetnictví (62-006-M) Obchodní akademie a Hotelová škola Havlíčkův Brod Jana Dubnová 569 421 182/14 dubnova@oahshb.cz
Mzdové účetnictví (62-006-M) Střední škola ekonomicko-podnikatelská Studénka, o. p. s. Katarína Vrablová 556 402 659; 604 675 650 k.vrablova@sepsstud.cz
Nástrojař pro formy na zpracování plastů a tlakové lití kovů (23-009-H) CECHO - BOHUMIL CEMPÍREK s.r.o. Josef Crha 605500563 crha@spszr.cz
Návrhář software (18-002-N) Soukromá střední odborná škola Hranice, s.r.o. Dalibor Šimko +420 608 825 578 dalibor.simko@ssos.cz
Návrhář software (18-002-N) Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o. Richard Rejthar 737908085 rejthar@ssakhk.cz
Návrhář software (18-002-N) Kustod s.r.o. - Liberecký Simona Konrádová vzdelavani@kustodprace.cz
Nožíř (23-008-H) Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod Josef Borák 572 65 59 65 739 354 687 info@copt.cz
Obsluha CNC obráběcích strojů (23-026-H) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804 Jiří Ševčík 604348376 sevcik@copnb.cz
Obsluha CNC obráběcích strojů (23-026-H) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hořovice Alena Lhotáková 731582655, 311572273 alhotakova@soshorovice.cz
Obsluha CNC obráběcích strojů (23-026-H) Střední průmyslová škola Hranice Libor Hynčica hyncical@sou.hranet.cz
Obsluha CNC obráběcích strojů (23-026-H) Střední průmyslová škola, Jedovnice Tomáš Vybíhal vybihal@spsjedovnice.cz
Obsluha CNC obráběcích strojů (23-026-H) Střední odborná škola strojní a elektrotechnická, Velešín Lenka Šípková sipkova@sosvel.cz
Obsluha CNC obráběcích strojů (23-026-H) Střední škola technická, gastronomická a automobilní, Chomutov, příspěvková organizace Jiří Mladý mlady@sstacv.cz
Obsluha CNC obráběcích strojů (23-026-H) Střední odborné učiliště, Domažlice Alexander Holstein alexander.holstein@seznam.cz
Obsluha čerpací stanice s PHL (69-022-H) Tomas Consulting, Ing. Tomáš Mikšovský Tomáš Mikšovský 602200032 miksovsky@petrolmedia.cz
Obsluha čerpací stanice s PHL (69-022-H) Tomas Consulting, Ing. Tomáš Mikšovský Tomáš Mikšovský 602200032 miksovsky@petrolmedia.cz
Obsluha dřevařských strojů a zařízení (33-035-H) Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79 Dagmar Drexlerová 725469661 drexlerovad@ssprool.cz
Obsluha dřevařských strojů a zařízení (33-035-H) Střední průmyslová škola Tachov, Světce 1 Ivan Staněk 374 721 535, 731 954 178 ivan.stanek@sps-tachov.cz
Obsluha mobilních štěpkovacích strojů (41-053-H) Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant, Bělíkova 1387, příspěvková organizace Alena Dvořáková 482428861 alena.dvorakova@sshlfrydlant.cz
Obsluha sauny pro děti a dospělé (69-051-H) CUOK Olomouc, Rooseveltova 79 Tatjana Klimková 608070296 tklimkova@ssprool.cz
Obsluha sauny pro děti a dospělé (69-051-H) Vyšší odborná škola, Obchodní akademie, Střední zdravotnická škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Klatovy, Plánická 196, Klatovy Alena Kramlová 602217878, 607242638 kramlova.alena@seznam.cz
Obsluha sauny pro děti a dospělé (69-051-H) Jindřich Kraml Alena Kramlová 602 21 78 78 alena.kramlova@seznam.cz
Obsluha složitých strojů v kamenické výrobě (36-008-H) Střední průmyslová škola kamenická a sochařská, Hořice, Husova 675 Petr Bečvář 493623226 pbecvar@centrum.cz
Obsluha strojů pro zpracování materiálu ve výrobě nábytku (33-017-H) Střední odborné učiliště, Domažlice Pavel Richter 728364712 pavel_r@seznam.cz
Obsluha strojů pro zpracování materiálu ve výrobě nábytku (33-017-H) Střední škola gastronomie a služeb, Nová Paka, Masarykovo nám. 2 Zuzana Šmiková 608579787 smikova@ssgs.cz
Obsluha strojů pro zpracování materiálu ve výrobě nábytku (33-017-H) Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark Miroslav Kozel 604 265 424 miroslav.kozel@ssto-havirov.cz
Obuvník pro sériovou výrobu (32-008-H) Střední škola obchodně technická Zlín s. r. o. Marta Fojtikova 576037216 fojtikova@ssot.cz
Obuvník pro výrobu ortopedické obuvi (32-009-H) Střední škola obchodně technická Zlín s. r. o. Marta Fojtikova 576037216 fojtikova@ssot.cz
Obuvník pro zakázkovou výrobu (32-007-H) Střední škola obchodně technická Zlín s. r. o. Marta Fojtikova 576037216 fojtikova@ssot.cz
Odborný pracovník obsluhy pošty (37-025-M) Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace Eva Audiová 724 913 554 evaaudiova@spsul.cz
Operátor obráběcích center v nábytkářské výrobě (33-031-M) Střední odborné učiliště stavební, Plzeň Karel Kovářík 790387365 kakov@centrum.cz
Operátor poštovních informačních služeb (37-026-M) Střední odborná škola logistická a střední odborné učiliště, Dalovice Jana Düringerová 723732317 jduringerova@gmail.com
Operátor poštovních informačních služeb (37-026-M) Střední škola logistiky a chemie, Olomouc Dana Antlová 605266608 antlova@sslch.cz
Opravář malé zemědělské mechanizace (41-029-H) Hotelová škola Světlá a Střední odborná škola řemesel Velké Meziříčí Hana Lavická 734439237 lavicka@ssrsvm.cz
Opravář strojů a zařízení (23-001-H) Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79 Dagmar Drexlerová 725469661 drexlerovad@ssprool.cz
Opravář strojů a zařízení v pěstování rostlin (41-027-H) Střední škola řemesel a služeb Velké Meziříčí Petr Heneš 603908867 zrpv@ssrsvm.cz
Opravář strojů a zařízení v pěstování rostlin (41-027-H) Gymnázium a Střední odborná škola, Podbořany, příspěvková organizace Jiří Drápal 603283818 drapal@sos-podborany.cz
Optik (23-074-M) Střední škola technická, Přerov, Kouřílkova 8 Roman Novotný 775707823 novotny@kourilkova8.cz
Optik pro brýlovou techniku (23-033-H) Střední škola elektrotechnická, Ostrava, Na Jízdárně 30, příspěvková organizace Petr Vavřiňák 724 037 106 vavrinak@sse-najizdarne.cz
Ošetření jatečně opracovaných těl jatečných zvířat (29-020-E) Střední odborné učiliště, Lišov Libuše Krásná 739633031 lkrasna@sou-lisov.cz
Ošetřovatel koní (41-018-H) POE, spol. s r. o. Pavla Čmuchová 603 443 407 pcmuchova@poe.cz
Ošetřovatel koní (41-018-H) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště zemědělské, Horní Heřmanice Lubomír Vrtek 731180721 lubomir.vrtek@seznam.cz
Ošetřovatel koní (41-018-H) Egalita o.s. - Hradecký Irma Hubačeková - Egalita 734693042 hradec@kustodprace.cz
Ovocnář (41-005-H) Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín - Libverda, příspěvková organizace Jan Brom 607727942 brom@libverdadc.cz
Ovocnář (41-005-H) Vyšší odborná škola a Střední zemědělská škola, Benešov Lenka Vilimovská 725314372 lenka.vilimovska@centrum.cz
Ovocnář (41-005-H) REMÍZKA Agáta Kočí 777903262 agata.koci@seznam.cz
Paznehtář (41-049-H) Střední škola řemeslná, Jaroměř, Studničkova 260 Zdeněk Vítek 605472768 kovar.zv@seznam.cz
Pedikérka a nehtová designérka (69-025-H) Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o. Jana Rudelová 734408895 rudelova@obchodskolazr.cz
Pedikérka a nehtová designérka (69-025-H) Střední škola oděvní a služeb Vizovice Michala Fabianová 737376906 michala.fabianova@souviz.cz
Pedikérka a nehtová designérka (69-025-H) Ing. Anna Prokopová-ANPRO Jana Prokopová 605 723 707 prokopova.j@centrum.cz
Personalista (62-007-N) Gradua-CEGOS, s.r.o. Eliška Purkarová 602648419 epurkarova@cegos.cz
Personalista (62-007-N) Age Management o.s. Zdeněk Kalinovský kalinovsky@sou-pi.cz
Personalista (62-007-N) ABS WYDA, s.r.o. Jaroslav Bezchleba +420 566 620 989 +420 774 262 888 jaroslav.bezchleba@wyda.cz
Pěstitel základních plodin (41-043-H) Střední zemědělská škola, Rakovník Jana Paseková 606624538 pasekova.jana@seznam.cz
Podkovář (41-031-H) Střední škola řemeslná, Jaroměř, Studničkova 260 Zdeněk Vítek 605472768 kovar.zv@seznam.cz
Podkovář (41-031-H) Střední škola dopravy, obchodu a služeb Ivana Čermáková 739570617 cermakova@ssmk.eu
Podlahář betonových podlah (36-034-H) Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín Markéta Čížová 731511955 cizova.marketa@sosvsetin.cz
Podlahář bezespárých podlah (36-037-H) Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín Alena Hlavicová 736679532 hlavicova.alena@sosvsetin.cz
Podlahář plovoucích podlah (36-035-H) Střední škola technická Znojmo Vladislava Hrabětová 515224760 hrabetova@souuhelna.cz
Podlahář plovoucích podlah (36-035-H) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kladno, U Hvězdy 2279 Petr Unger 732788911 petr.a.unger@seznam.cz
Podlahář povlakových podlah (36-036-H) Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín Alena Hlavicová 736679532 hlavicova.alena@sosvsetin.cz
Pokladní (66-001-H) Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9 Lenka Sedláčková 387023714 ekonom@sso.cz
Pokladní (66-001-H) Střední průmyslová škola a Střední odborná škola gastronomie a služeb, Most, příspěvková organizace Marcela Hofnerová 774161999 m.hofnerova@centrum.cz
Pokladní (66-001-H) SŠ obchodní a služeb SČMSD Polička s.r.o. Martina Jurašová 724256236 jurasova@seznam.cz
Pokladní (66-001-H) POE EDUCO, spol. s r. o. Pavla Čmuchová 603443407 pavla.cmuchova@poe-educo.cz
Pokrývač skládaných krytin (36-030-H) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště řemesel, Kutná Hora Josef Vavřinec 739285115 vavrinec@sosasoukh.cz
Pokrývač skládaných krytin (36-030-H) Střední škola polytechnická, České Budějovice Bartyzalová Marie 387927136, 608781081 bartyzalova@sspcb.cz
Pokrývač skládaných krytin (36-030-H) ZELENÉ ÚDOLÍ Plus s.r.o. Kamila Hajdíková 602 442 712 kam.hajdikova@seznam.cz
Poradce pro pozůstalé (69-020-M) Hana Formanová Hana Formanová 371 121 291, 725 314 304 vse-pro-venkov@seznam.cz
Poradce pro pozůstalé (69-020-M) Elekce s.r.o. - Plzeňský Kateřina Součková 777864504 katerinasouckova@email.cz
Poradce pro pozůstalé (69-020-M) Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou Helena Kotěrová 724331303 helenakoterova@seznam.cz
Porážení, jatečné opracování a porcování drůbeže (29-022-E) Střední odborná škola Střední odborné učiliště Polička Vladimír Teplý 734603774 vladimirteply@seznam.cz
Porážení, jatečné opracování a porcování králíků (29-006-E) Střední odborné učiliště, Lišov Libuše Krásná 739633031 lkrasna@sou-lisov.cz
Poříčný (36-018-H) Vyšší odborná škola stavební a Střední škola stavební, Vysoké Mýto Miloslav Tomášek 737658012 tomasek@stavebniskola.cz
Poštovní doručovatel (37-017-H) Střední odborná škola logistická a střední odborné učiliště, Dalovice Dana Dudáková 605400286 dudakova@logistickaskola.cz
Poštovní doručovatel (37-017-H) Naše město o.s. - Ústecký
Poštovní doručovatel (37-017-H) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Trutnov, Volanovská 243 Andrea Lukáčková 724 973 714 lukackova@sou-trutnov.cz
Potravinářský dělník (29-058-E) Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant, Bělíkova 1387, příspěvková organizace Alena Dvořáková 482428861 alena.dvorakova@sshlfrydlant.cz
Potravinářský dělník (29-058-E) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třešť Eva Mocová 777 486 938 mocova@sskola-trest.cz
Potravinářský dělník (29-058-E) Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant, Bělíkova 1387, příspěvková organizace Alena Dvořáková 482428861 alena.dvorakova@sshlfrydlant.cz
Práce v ubytovacím zařízení (65-014-E) Tesařová Květa, Rekreační středisko Dobrota
Práce v ubytovacím zařízení (65-014-E) Střední škola živnostenská Sokolov Ilona Medunová 775 751 158 medunova@zivnostenska-sokolov.cz
Práce v ubytovacím zařízení (65-014-E) Labská hotelová střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice, s. r. o. Radmila Kozohorská 466412240 radmila.kozohorska@lhspardubice.cz
Pracovník dohledového centra (68-003-H) Bezpečnostně právní akademie Ostrava, s. r. o. Ctirad Skopal 605 738 1786 ctirad.skopal@bpakademie.cz
Pracovník dohledového centra (68-003-H) Soukromá střední odborná škola Hranice, s.r.o. Dalibor Šimko +420 608 825 578 dalibor.simko@ssos.cz
Pracovník poštovní přepážky (37-019-H) Naše město o.s. - Ústecký
Pracovník poštovní přepážky (37-019-H) Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200 G Přemysl Šmídl 377 832 412 smidl@ssinfis.cz
Pracovník poštovní přepážky (37-019-H) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Trutnov, Volanovská 243 Andrea Lukáčková 724 973 714 lukackova@sou-trutnov.cz
Pracovník poštovní přepážky univerzální (37-018-M) Naše město o.s. - Ústecký
Pracovník poštovní přepážky univerzální (37-018-M) Střední škola logistiky a chemie, Olomouc Dana Antlová 605266608 antlova@sslch.cz
Pracovník poštovní přepážky univerzální (37-018-M) Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno Marie Potůčková 541 123 222 marie.potuckova@sosinformatikybrno.cz
Pracovník poštovní přepravy I (37-021-H) Střední škola logistiky a chemie, Olomouc Dana Antlová 605266608 antlova@sslch.cz
Pracovník pro recyklaci (28-036-H) Střední škola služeb a řemesel Stochov Alena Miklánková 739255341 miklankova@ssars.cz
Pracovník provozu chemické čistírny a provozu mokrého čištění (31-019-H) Odborné učiliště, Hradec Králové, 17. listopadu 1212 Ilona Hasenöhrlová 776 189 212 ilona.hasenohrlova@ouhk.cz
Pracovník provozu prádelny (31-018-H) Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu, České Budějovice Eva Divišová 607556646 divisova26@seznam.cz
Pracovník provozu prádelny (31-018-H) Centrum vzdělanosti Libereckého kraje, Liberec Martin Ditrich 724245515, 485101872 martin.ditrich@cvlk.cz
Pracovník turistického informačního centra (65-027-M) Střední škola hotelnictví a podnikání SČMSD, Hronov, s.r.o. Martina Zálišová 724 984 581 martina.zalisova@centrum.cz
Pracovník turistického informačního centra (65-027-M) Centrum uznávání a celoživotního učení Pardubického kraje o.p.s. Martina Černá 777673106 cerna.martina@centrum.cz
Pracovník turistického informačního centra (65-027-M) Kustod s.r.o. - Plzeňský Kateřina Součková 777864504 plzen@kustodprace.cz
Prodavač (66-003-H) Střední odborné učiliště obchodní, Prostějov Mária Zámostná 606 901 683 mistrove.souobch@pvskoly.cz
Prodavač (66-003-H) Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec, s.r.o. Marie Kotenová 728500674 kotenova.marie@stredniskola.com
Prodavač (66-003-H) Střední škola obchodu, řemesel, služeb a Základní škola, Ústí nad Labem, příspěvková organizace Eva Valterová 773786251 kotatkova@obchodniskola.cz
Prodej výsekového masa, masných výrobků, drůbežího masa, drůbežích výrobků, králíků, zvěřiny a ryb (29-018-H) Střední odborné učiliště, Lišov Libuše Krásná 739633031 lkrasna@sou-lisov.cz
Programátor (18-003-M) Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o. Richard Rejthar 737908085 rejthar@ssakhk.cz
Programátor (18-003-M) Vysoká škola báňská - TU, Ostrava Petr Červenka 596 993 225 petr.cervenka@vsb.cz
Programátor (18-003-M) Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200 G Přemysl Šmídl 377 832 412 smidl@ssinfis.cz
Provozní zámečník (23-073-H) Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace Rudolf Špaček 736482485 spacek@dorado.cz
Provozní zámečník (23-073-H) Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79 Dagmar Drexlerová 725469661 drexlerovad@ssprool.cz
Provozní zámečník (23-073-H) Zelené údolí plus s.r.o. Kamila Hajdíková 602442712 zelene.udoli.plus@gmail.com
Průvodce cestovního ruchu (65-021-N) Elekce s.r.o. - Plzeňský Kateřina Součková 777864504 katerinasouckova@email.cz
Průvodce cestovního ruchu (65-021-N) Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec, s.r.o. Marie Loskotová +420775154168 loskotova.marie@stredniskola.com
Průvodce cestovního ruchu (65-021-N) Soukromá podřipská střední odborná škola a střední odborné učiliště o.p.s. (Roudnice nad Labem) Kateřina Hlaváčová khlavacova@podripskaskola.cz
Průvodce přírodou (16-002-M) Naše město o. s. - Plzeňský Jan Jung 731 433 013 jung@dchp.cz
Průvodce přírodou (16-002-M) Ceara s.r.o. Marie Hanušová 731152033 marie.hanusova@ceara.cz
Průvodce přírodou (16-002-M) Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm Marek Bednařík bednarik@szesro.cz
Příjem surovin pro výrobu potravin a krmiv (29-009-H) Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník Vladislava Zuberová 732937227 vzuberova@seznam.cz
Příprava minutek (65-004-H) Střední škola gastronomie, oděvnictví a služeb,Frýdek-Místek, p. o. Libuše Plášková 558630041 sekretariat@ssgos.cz
Příprava minutek (65-004-H) Střední odborná škola obchodu a služeb, Olomouc Miroslava Kolářová 774707426 kolarova@stursovka.cz
Příprava minutek (65-004-H) Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu, České Budějovice Eva Divišová 607556646 divisova26@seznam.cz
Příprava minutek (65-004-H) Střední odborné učiliště MAVO EDUCATION Václav Mašek masek@mavo.cz
Příprava pokrmů pro rychlé občerstvení (65-003-E) Integrovaná střední škola, Cheb Petr Adamec 739322417 adamec@iss-cheb.cz
Příprava pokrmů pro rychlé občerstvení (65-003-E) Střední škola, Bor Irena Průchová pruchova.irena@seznam.cz
Příprava pokrmů pro rychlé občerstvení (65-003-E) Střední škola zemědělství a služeb, Město Albrechtice Lenka Metzlová 554 652 631 reditel@souzma.cz
Příprava pokrmů pro rychlé občerstvení (65-003-E) Mgr. Václav Mašek Marcela Doušová 734 225 475 m.dousova@mavo.eu
Příprava pokrmů studené kuchyně (65-002-H) Střední odborné učiliště a Střední odborná škola, SČMSD, Znojmo, s.r.o. Lucie Pláňková +420724536514 plankova.lucie@sousoszn.cz
Příprava pokrmů studené kuchyně (65-002-H) Střední odborné učiliště Valašské Klobouky Jaroslava Pospíšilová 731 613 727 pospisilova.jar@seznam.cz
Příprava pokrmů studené kuchyně (65-002-H) Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola, s.r.o., Plzeň Dana Roušavá rousava@post.cz
Příprava pokrmů studené kuchyně (65-002-H) Střední odborné učiliště MAVO EDUCATION Václav Mašek masek@mavo.cz
Příprava teplých pokrmů (65-001-H) Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola, Boskovice, Hybešova 53 Hana Švecová 511 123 110 Svecova.Hana@vassboskovice.eu
Příprava teplých pokrmů (65-001-H) Střední škola zemědělství a služeb, Město Albrechtice Lenka Metzlová 554 652 631 reditel@souzma.cz
Příprava teplých pokrmů (65-001-H) Střední škola řemesel a služeb Velké Meziříčí Petr Heneš 603908867 zrpv@ssrsvm.cz
Příprava teplých pokrmů (65-001-H) Střední škola průmyslová, hotelová a zdravotnická Uherské Hradiště Kateřina Manová 608756473 manovak@ssphz-uh.cz
Pstruhař (41-013-H) Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň Aleš Vondrka 384758237 avondrka@ssrv.cz
Ruční práce v produkčním zahradnictví (41-004-E) Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant, Bělíkova 1387, příspěvková organizace Milan Drechsler milan.drechsler@sshlfrydlant.cz
Ruční práce v produkčním zahradnictví (41-004-E) REMÍZKA Agáta Kočí 777903262 agata.koci@seznam.cz
Ruční práce v produkčním zahradnictví (41-004-E) Střední škola zahradnická a technická Litomyšl Jaromír Doležal 730 639 950 dolezal@nikea.cz
Rybníkář (41-011-H) Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň Aleš Vondrka 384758237 avondrka@ssrv.cz
Rýsovač (23-065-H) Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace Rudolf Špaček 736482485 spacek@dorado.cz
Rýsovač (23-065-H) Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100 Lea Vojtěchová 731 565 044 vojtechova@vos-sps-jicin.cz
Řemeslná výroba perníků (29-042-H) STŘEDNÍ ŠKOLA SPOLEČNÉHO STRAVOVÁNÍ OSTRAVA-HRABŮVKA, PŘÍSPĚVKOVÁ ORGANIZACE
Řemeslná výroba perníků (29-042-H) Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí Zdeněk Hadaš 603 833 369 zhadas@isscopvm.cz
Řemeslná výroba perníků (29-042-H) Střední odborné učiliště MAVO EDUCATION Václav Mašek masek@mavo.cz
Řemeslné zpracování čokolády (29-016-H) Labská hotelová střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice, s. r. o. Radmila Kozohorská 466412240 radmila.kozohorska@lhspardubice.cz
Řemeslné zpracování čokolády (29-016-H) Střední odborná škola Litovel Vladimír Vaca sou-litva@seznam.cz
Řemeslné zpracování čokolády (29-016-H) Střední odborné učiliště MAVO EDUCATION Václav Mašek masek@mavo.cz
Řemeslné zpracování čokolády (29-016-H) Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí Zdeněk Hadaš 603 833 369 zhadas@isscopvm.cz
Sadovník (41-007-H) Střední škola zahradnická, Kopidlno, náměstí Hilmarovo 1 Milena Bělecká 606543295 m.belecka@seznam.cz
Sadovník (41-007-H) Střední odborná škola zahradnická a Střední odborné učiliště, Rajhrad Jiří Homola homola@skolarajhrad.cz
Sadovník (41-007-H) Střední škola zemědělství a služeb, Město Albrechtice Lenka Metzlová 554 652 631 reditel@souzma.cz
Samostatný pracovník cestovní kanceláře a cestovní agentury (65-032-N) Soukromá střední škola podnikatelská - ALTMAN, s.r.o. Renata Motyčková 493 535 618 sposka@centrum.cz
Samostatný pracovník cestovní kanceláře a cestovní agentury (65-032-N) GOODWILL - vyšší odborná škola, s. r. o., Frýdek-Místek Kamila Slováková 558 633 822 slovakova@vos-goodwill.cz
Samostatný pracovník cestovní kanceláře a cestovní agentury (65-032-N) Centrum uznávání a celoživotního učení Pardubického kraje o.p.s. Martina Černá 777673106 cerna.martina@centrum.cz
Servisní pracovník u zákazníka (69-013-H) Centrum vzdělanosti Libereckého kraje, Liberec Martin Ditrich 724245515, 485101872 martin.ditrich@cvlk.cz
Servisní pracovník u zákazníka (69-013-H) Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou Vlasta Rýdlová 731612319 rydlovav@gvi.cz
Servisní technik klimatizace osobních automobilů (23-053-H) Střední škola automobilní Holice Pavel Lhoták 724821331 lhotak@spsauto.cz
Servisní technik klimatizace osobních automobilů (23-053-H) Vyšší odborná škola a Střední škola automobilní, Zábřeh, U Dráhy 6 Štěpán Ucekaj 737116574 s.ucekaj@spsa-za.cz
Servisní technik klimatizace osobních automobilů (23-053-H) Kustod s.r.o. - Liberecký Simona Konrádová vzdelavani@kustodprace.cz
Seřizovač konvenčních obráběcích strojů (23-066-H) Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100 Lea Vojtěchová 734475954 vojtechova@vos-sps-jicin.cz
Sjednavatel pohřbení (69-021-M) Egalita o.s. - Karlovarský
Skladník (66-002-H) Střední odborná škola služeb a Střední odborné učiliště, Kadaň, 5. května 680, příspěvková organizace Tatiana Doktorová doktorova@atlas.cz
Skladník (66-002-H) Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o. Jana Rudelová 734408895 rudelova@obchodskolazr.cz
Skladník (66-002-H) Střední odborná škola logistická a střední odborné učiliště, Dalovice Dana Dudáková 605400286 dudakova@logistickaskola.cz
Skladování a distribuce potravin a krmiv (29-011-H) Švehlova střední škola polytechnická, Prostějov Miroslav Sklenář +420 739 353 658 sklenarmiroslav@seznam.cz
Sklář pro duté sklo (28-010-H) Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou Lenka Pinkasová 569 729 273, 723 798 324 pinkasova@vossvetla.cz
Sklář pro duté sklo (28-010-H) Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola, Nový Bor, Wolkerova 316, příspěvková organizace Pavel Tille +420733712269 tille@glassschool.cz
Sklenář (36-049-H) Střední škola polytechnická, České Budějovice Bartyzalová Marie 387927136, 608781081 bartyzalova@sspcb.cz
Složitá obsluha hostů (65-008-H) Hotelová škola, Frenštát p. Radhoštěm, p. o. Ivo Herman 556836551 ivo.herman@hotelovkafren.cz
Složitá obsluha hostů (65-008-H) Střední odborné učiliště obchodní, Prostějov Mária Zámostná 606 901 683 mistrove.souobch@pvskoly.cz
Složitá obsluha hostů (65-008-H) Střední škola potravinářská, obchodu a služeb Brno, Charbulova 106 Jana Marková markova@ssposbrno.cz
Složitá obsluha hostů (65-008-H) Střední odborné učiliště MAVO EDUCATION Václav Mašek masek@mavo.cz
Sommelier (65-010-H) Akademie hotelnictví a cestovního ruchu - střední škola, s.r.o., Plzeň Jitka Sochorová 604502736 jitkasochorova@seznam.cz
Sommelier (65-010-H) Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín Františka Vyškovská 605954096 vyskovska.frantiska@sosvsetin.cz
Sommelier (65-010-H) Střední odborné učiliště a Střední odborná škola, SČMSD, Znojmo, s.r.o. Lucie Pláňková +420724536514 plankova.lucie@sousoszn.cz
Sommelier (65-010-H) RAKAS, spol. s r.o. Eva Hrušková +420 602 772 258 hruskova@hotelflora.cz
Sommelier (65-010-H) Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram Markéta Vaňková vankovam@iss.pb.cz
Soustružení kovových materiálů (23-022-H) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Nymburk, V Kolonii 1804 Jiří Ševčík 604348376 sevcik@copnb.cz
Soustružení kovových materiálů (23-022-H) Vyšší odborná škola a Střední škola, Varnsdorf, příspěvková organizace Václav Černohous v.cernohous@sosvdf.cz
Soustružení kovových materiálů (23-022-H) Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm Karel Sekyra 571752347 karel.sekyra@roznovskastredni.cz
Specialista hodnocení a odměňování zaměstnanců (62-012-R) Gradua-CEGOS, s.r.o. Eliška Purkarová 602648419 epurkarova@cegos.cz
Specialista hodnocení a odměňování zaměstnanců (62-012-R) Kustod s.r.o. - Zlínský Monika Svinkásková 777773620 zlin@kustodprace.cz
Specialista hodnocení a odměňování zaměstnanců (62-012-R) Centrum uznávání a celoživotního učení Pardubického kraje o.p.s. Martina Černá 777673106 cerna.martina@centrum.cz
Specialista náboru, přijímání a uvolňování zaměstnanců (62-013-R) Gradua-CEGOS, s.r.o. Eliška Purkarová 602648419 epurkarova@cegos.cz
Specialista náboru, přijímání a uvolňování zaměstnanců (62-013-R) Kustod s.r.o. - Zlínský Monika Svinkásková 777773620 zlin@kustodprace.cz
Specialista náboru, přijímání a uvolňování zaměstnanců (62-013-R) Centrum uznávání a celoživotního učení Pardubického kraje o.p.s. Martina Černá 777673106 cerna.martina@centrum.cz
Specialista vzdělávání a rozvoje zaměstnanců (62-014-R) Gradua-CEGOS, s.r.o. Eliška Purkarová 602648419 epurkarova@cegos.cz
Specialista vzdělávání a rozvoje zaměstnanců (62-014-R) Kustod s.r.o. - Zlínský Monika Svinkásková 777773620 zlin@kustodprace.cz
Specialista vzdělávání a rozvoje zaměstnanců (62-014-R) Zaměstnanost o.s.
Specialista vzdělávání a rozvoje zaměstnanců (62-014-R) Centrum uznávání a celoživotního učení Pardubického kraje o.p.s. Martina Černá 777673106 cerna.martina@centrum.cz
Sportovní masáž (69-037-M) Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba Jiří Lang 606934667 jiri.lang@ss-ostrava.cz
Sportovní masáž (69-037-M) Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o. Jana Rudelová 734408895 rudelova@obchodskolazr.cz
Sportovní masáž (69-037-M) Střední zdravotnická škola Kroměříž Ludmila Hanáková 774892891 zastupce2@szskm.cz
Správce operačních systémů pro malé a střední organizace (18-001-M) Střední škola informatiky a finančních služeb, Plzeň, Klatovská 200 G Přemysl Šmídl 377 832 412 smidl@ssinfis.cz
Správce operačních systémů pro malé a střední organizace (18-001-M) EDUCA - Střední odborná škola, s.r.o., Nový Jičín Ivana Dorazilová 737880795, 556708760 ivana.dorazilova@educa-sos.eu
Správce operačních systémů pro malé a střední organizace (18-001-M) Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Plzeň Jitka Hicková 377 418 229 hickova@spseplzen.cz
Správce sítí pro malé a střední organizace (26-002-M) Vysoká škola báňská - TU, Ostrava Petr Červenka 596 993 225 petr.cervenka@vsb.cz
Správce sítí pro malé a střední organizace (26-002-M) Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o. Richard Rejthar 737908085 rejthar@ssakhk.cz
Správce sítí pro malé a střední organizace (26-002-M) Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola elektrotechnická, Plzeň Jitka Hicková hickova@spse.pilsedu.cz
Správce sítí pro malé a střední organizace (26-002-M) Střední škola informatiky, poštovnictví a finančnictví Brno Marie Potůčková 541 123 222 marie.potuckova@sosinformatikybrno.cz
Stavební truhlář (33-002-H) Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79 Dagmar Drexlerová 725469661 drexlerovad@ssprool.cz
Stavební truhlář (33-002-H) Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark Šárka Kotasová Kotasovas@ssto-havirov.cz
Stavební truhlář (33-002-H) Masarykova střední škola Letovice Mária Bašná basna@stredni-skola.cz
Stavební truhlář (33-002-H) Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí Miroslav Barabáš barabas@spsstavvm.cz
Stavební zámečník (36-059-H) Odborné učiliště, Hradec Králové, 17. listopadu 1212 Ilona Hasenöhrlová 776 189 212 ilona.hasenohrlova@ouhk.cz
Strážce přírody (16-001-M) Naše město o. s. - Plzeňský Jan Jung 731 433 013 jung@dchp.cz
Strážný (68-008-E) Chráníme s.r.o.
Strážný (68-008-E) Soukromá střední odborná škola Hranice, s.r.o. Dalibor Šimko +420 608 825 578 dalibor.simko@ssos.cz
Strážný (68-008-E) Oko - vzdělávací a rozvojové centrum o.s. Patrik Hubaček 734693042 patrikhubacek@seznam.cz
Strojník sklářských zařízení pro lisofoukací linky (28-043-H) Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola, Nový Bor, Wolkerova 316, příspěvková organizace Pavel Tille +420733712269 tille@glassschool.cz
Strojník sklářských zařízení pro lisovací linky (28-044-H) Vyšší odborná škola sklářská a Střední škola, Nový Bor, Wolkerova 316, příspěvková organizace Pavel Tille +420733712269 tille@glassschool.cz
Střihač ovcí (41-059-H) Naše město o.s. - Hradecký Irma Hubačeková - Naše město 734 693 042 irma.hubacekova@seznam.cz
Stříhání oděvů (střihová služba) (31-008-H) ART ECON - Střední škola, s.r.o. Ilona Raková ilonarakova@seznam.cz
Stříhání oděvů (střihová služba) (31-008-H) Střední odborné učiliště MAVO EDUCATION Václav Mašek masek@mavo.cz
Sýrař (29-037-H) Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž Michal Pospíšil 724205316 pospisil@vospaspsm.cz
Sýrař (29-037-H) Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž Michal Pospíšil 724205316 pospisil@vospaspsm.cz
Šička interiérového vybavení (31-029-H) Střední odborné učiliště Valašské Klobouky Jaroslava Pospíšilová 731 613 727 pospisilova.jar@seznam.cz
Šička interiérového vybavení (31-029-H) Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba Jiří Lang 606934667 jiri.lang@ss-ostrava.cz
Šička interiérového vybavení (31-029-H) Střední odborné učiliště MAVO EDUCATION Václav Mašek masek@mavo.cz
Šička oděvních výrobků (31-034-E) Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace Rudolf Špaček 736482485 spacek@dorado.cz
Šička oděvních výrobků (31-034-E) Střední škola oděvní a služeb Vizovice Michala Fabianová 737376906 michala.fabianova@souviz.cz
Šička oděvních výrobků (31-034-E) Střední odborné učiliště, Lišov Libuše Krásná 739633031 lkrasna@sou-lisov.cz
Šička oděvních výrobků (31-034-E) Odborné učiliště, Hradec Králové, 17. listopadu 1212 Ilona Hasenöhrlová 776 189 212 ilona.hasenohrlova@ouhk.cz
Školkař (41-006-H) Masarykova střední škola zemědělská a Vyšší odborná škola, Opava Vlastimil Dluhoš 736 765 518 dluhos.vlastimil@seznam.cz
Školkař (41-006-H) Střední odborná škola zahradnická a Střední odborné učiliště, Rajhrad Jiří Homola homola@skolarajhrad.cz
Švadlena (31-033-H) Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba Jiří Lang 606934667 jiri.lang@ss-ostrava.cz
Švadlena (31-033-H) Střední škola gastronomie a služeb, Nová Paka, Masarykovo nám. 2 Zuzana Šmiková 608579787 smikova@ssgs.cz
Švadlena (31-033-H) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kladno, U Hvězdy 2279 Jana Bláhová 731 617 986 blahova@sos-hvezda.cz
Tapetář (39-003-H) Střední škola polytechnická, Brno, Jílová 36g Petr Veselý vesely@jilova.cz
Tavič (21-011-H) Střední odborná škola Třineckých železáren Roman Cieślar 736 241 333 Roman.Cieslar@trz.cz
Technik BOZP (39-004-M) Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu, České Budějovice Eva Divišová 607556646 divisova26@seznam.cz
Technik BOZP (39-004-M) Egalita o.s. - Hradecký Irma Hubačeková - Egalita 734693042 hradec@kustodprace.cz
Technik BOZP (39-004-M) Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Lenka Demjanová 474 471 111 lenka.demjanova@esoz.cz
Technik kontrolor jakosti ve strojírenství (23-068-M) Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100 Lea Vojtěchová 734475954 vojtechova@vos-sps-jicin.cz
Technik PC a periférií (26-023-H) Střední škola a vyšší odborná škola aplikované kybernetiky s.r.o. Richard Rejthar 737908085 rejthar@ssakhk.cz
Technik PC a periférií (26-023-H) Centrum uznávání a celoživotního učení Pardubického kraje o.p.s. Martina Černá 777673106 cerna.martina@centrum.cz
Technik PC a periférií (26-023-H) Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56 Bohumír Sobotka 377308417 737525775 bsob@seznam.cz
Technik řízení jakosti ve strojírenství (23-070-M) Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc Petra Najdekrová 604363577 pspundova@seznam.cz
Tesař (36-051-H) Střední škola železniční a stavební Šumperk
Tesař (36-051-H) Střední odborné učiliště stavební, Plzeň Václav Toucha 732946179 vatouch@centrum.cz
Tesař (36-051-H) Střední škola technická Znojmo Vladislava Hrabětová 515224760 hrabetova@souuhelna.cz
Tiskař na ofsetových archových strojích (34-010-H) Střední škola propagační tvorby a polygrafie Velké Poříčí, Náchodská 285 Jan Čermák 731922662 ingjancermak@seznam.cz
Tiskař na ofsetových archových strojích (34-010-H) Střední odborná škola mediální grafiky a polygrafie, Rumburk, příspěvková organizace Svatopluk Kubeš 412 332 320 sk@sosmgp.cz
Tiskař na ofsetových archových strojích (34-010-H) Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín Jiří Charvát 604798394 j.char@seznam.cz
Tiskař na sítotiskových strojích (34-013-H) Střední škola propagační tvorby a polygrafie Velké Poříčí, Náchodská 285 Jan Čermák 731922662 ingjancermak@seznam.cz
Točíř keramiky (28-007-H) Střední škola, Horní Bříza Miroslav Suchý 602319311 mirasuchy@email.cz
Točíř keramiky (28-007-H) Naše město o.s. - Hradecký Irma Hubačeková - Naše město 734 693 042 irma.hubacekova@seznam.cz
Točíř keramiky (28-007-H) AVE ART Ostrava, soukromá Střední umělecká škola a Základní umělecká škola, s.r.o. Lenka Stehlíková 596 931 316, 605 218 079 prokopova.l@email.cz
Topenář (36-004-H) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Trutnov, Volanovská 243 Andrea Lukáčková 724 973 714 lukackova@sou-trutnov.cz
Truhlář nábytkář (33-001-H) Vyšší odborná škola a Střední škola technická Česká Třebová Aleš Stránský 728 478 052 ales.stransky@vda.cz
Truhlář nábytkář (33-001-H) Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark Šárka Kotasová Kotasovas@ssto-havirov.cz
Truhlář nábytkář (33-001-H) Střední odborná škola, Litvínov-Hamr, příspěvková organizace Marie Haraštová 728935236 harastova@skolahamr.cz
Truhlář pro obklady,schodiště a podlahy (33-024-H) Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark Miroslav Kozel 604 265 424 miroslav.kozel@ssto-havirov.cz
Truhlář pro příčky a vestavěný nábytek (33-023-H) Naše město o.s. - Hradecký Irma Hubačeková - Naše město 734 693 042 irma.hubacekova@seznam.cz
Truhlář pro příčky a vestavěný nábytek (33-023-H) Střední škola gastronomie a služeb, Nová Paka, Masarykovo nám. 2 Stanislava Štrynclová 493 723 784 strynclova@ssgs.cz
Truhlář pro příčky a vestavěný nábytek (33-023-H) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kladno, U Hvězdy 2279 Jana Jirasová 736207867 jirasova@sos-hvezda.cz
Truhlář pro výrobu oken a dveří (33-022-H) Střední odborná škola energetická a stavební, Obchodní akademie a Střední zdravotnická škola, Chomutov, příspěvková organizace Bohuslav Roll 728 007 992 bohuslav.roll@esoz.cz
Truhlář pro výrobu oken a dveří (33-022-H) Střední škola technických oborů, Havířov-Šumbark Miroslav Kozel 604 265 424 miroslav.kozel@ssto-havirov.cz
Ubytování v soukromí (65-016-H) Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Lomnice u Tišnova, s.r.o. Libuše Procházková +420603845899 prochazkova@zameklomnice.cz
Ubytování v soukromí (65-016-H) Soukromá střední odborná škola Hranice, s.r.o. Dalibor Šimko +420 608 825 578 dalibor.simko@ssos.cz
Ubytování v soukromí (65-016-H) Kustod s.r.o. - Karlovarský Daniela Lohrova 739 210 693 lohrova.daniela@seznam.cz
Údržba veřejné zeleně (41-033-E) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třešť Michal Antoň 775050312 michal.anton@outlook.cz
Údržba veřejné zeleně (41-033-E) Střední zahradnická škola, Ostrava, p. o. Alena Hlavinová 603499405 szas.ostrava@gmail.com
Údržba veřejné zeleně (41-033-E) Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín - Libverda, příspěvková organizace Jan Brom 607727942 brom@libverdadc.cz
Úklidové práce v ubytovacím zařízení - pokojská (65-015-E) Tesařová Květa, Rekreační středisko Dobrota
Úklidové práce v ubytovacím zařízení - pokojská (65-015-E) Labská hotelová střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice, s. r. o. Radmila Kozohorská 466412240 radmila.kozohorska@lhspardubice.cz
Úklidové práce v ubytovacím zařízení - pokojská (65-015-E) Střední odborná škola Střední odborné učiliště Polička Vladimír Teplý 734603774 vladimirteply@seznam.cz
Úklidový pracovník - speciální práce (69-011-H) Svět vzdělávání - síť místních center celoživotního vzdělávání Kamila Dvorská 608331124 ing.phd.dvorska@seznam.cz
Úklidový pracovník - speciální práce (69-011-H) Elekce s.r.o. - Ústecký
Úklidový pracovník - speciální práce (69-011-H) Odborné učiliště, Hradec Králové, 17. listopadu 1212 Ilona Hasenöhrlová 776 189 212 ilona.hasenohrlova@ouhk.cz
Úklidový pracovník - speciální práce (69-011-H) Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Lomnice u Tišnova, s.r.o. Libuše Procházková +420603845899 prochazkova@zameklomnice.cz
Úklidový pracovník administrativních ploch (69-008-E) Elekce s.r.o. - Ústecký
Úklidový pracovník administrativních ploch (69-008-E) Svět vzdělávání - síť místních center celoživotního vzdělávání Kamila Dvorská 608331124 ing.phd.dvorska@seznam.cz
Úklidový pracovník administrativních ploch (69-008-E) Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Lomnice u Tišnova, s.r.o. Libuše Procházková +420603845899 prochazkova@zameklomnice.cz
Úklidový pracovník administrativních ploch (69-008-E) Střední odborné učiliště MAVO EDUCATION Václav Mašek masek@mavo.cz
Úklidový pracovník v potravinářských provozech (69-009-E) Elekce s.r.o. - Ústecký
Úklidový pracovník v potravinářských provozech (69-009-E) POE EDUCO, spol. s r. o. Pavla Čmuchová 603443407 pavla.cmuchova@poe-educo.cz
Úklidový pracovník v potravinářských provozech (69-009-E) Střední odborné učiliště MAVO EDUCATION Václav Mašek masek@mavo.cz
Úklidový pracovník ve zdravotnických a nemocničních zařízení (69-010-E) Elekce s.r.o. - Ústecký
Úklidový pracovník ve zdravotnických a nemocničních zařízení (69-010-E) POE EDUCO, spol. s r. o. Pavla Čmuchová 603443407 pavla.cmuchova@poe-educo.cz
Úklidový pracovník ve zdravotnických a nemocničních zařízení (69-010-E) Střední odborné učiliště MAVO EDUCATION Václav Mašek masek@mavo.cz
Umělecký truhlář (82-001-H) Střední odborná škola, Litvínov-Hamr, příspěvková organizace Marie Haraštová 728935236 harastova@skolahamr.cz
Umělecký truhlář (82-001-H) Akademie - Vyšší odborná škola, Gymnázium a Střední odborná škola uměleckoprůmyslová Světlá nad Sázavou Lucie Rezlerová 608825620 luhen@seznam.cz
Úpravy a opravy oděvů (31-009-H) Střední škola oděvního a grafického designu, Lysá nad Labem Alena Hlavatá spvlysa@seznam.cz
Úpravy a opravy oděvů (31-009-H) Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13 Luboš Bešťák 377256213 lbestak@issziv.cz
Úpravy a opravy oděvů (31-009-H) Střední odborné učiliště MAVO EDUCATION Václav Mašek masek@mavo.cz
Vazačské práce (41-032-E) Vzdělávací institut Středočeského kraje Pavla Kadeřávková 733 642 647, 257 280 763 kaderavkova@visk.cz
Vazačské práce (41-032-E) Střední odborná škola technická a zahradnická, Lovosice, příspěvková organizace Petr Mejsnar mejsnar@soslovo.cz
Vazačské práce (41-032-E) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště služeb Velký Újezd, s.r.o. Michal Rakowski 777628521 michal@rakowski.cz
Vazačské práce (41-032-E) Mgr. Václav Mašek Marcela Doušová 734 225 475 m.dousova@mavo.eu
Vedoucí pracovník turistického informačního centra (65-029-N) Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třeboň Marie Florianová 606383178 mflorianova@sostrebon.cz
Vedoucí pracovník turistického informačního centra (65-029-N) Centrum uznávání a celoživotního učení Pardubického kraje o.p.s. Martina Černá 777673106 cerna.martina@centrum.cz
Vedoucí pracovník turistického informačního centra (65-029-N) Kustod s.r.o. - Plzeňský Kateřina Součková 777864504 plzen@kustodprace.cz
Vedoucí zájezdu (65-030-M) Elekce s.r.o. - Plzeňský Kateřina Součková 777864504 katerinasouckova@email.cz
Vedoucí zájezdu (65-030-M) EDUCA - Střední odborná škola, s.r.o., Nový Jičín Ivana Dorazilová 737880795, 556708760 ivana.dorazilova@educa-sos.eu
Vedoucí zájezdu (65-030-M) Centrum uznávání a celoživotního učení Pardubického kraje o.p.s. Martina Černá 777673106 cerna.martina@centrum.cz
Vinohradník-vinař (41-010-H) Egalita o.s. - Zlínský Monika Svinkásková 777 773 620 svinkaskova@kustod.cz
Vizážistka (69-035-M) Střední škola živnostenská Sokolov Ilona Medunová 775 751 158 medunova@zivnostenska-sokolov.cz
Vizážistka (69-035-M) Střední odborné učiliště obchodní, Prostějov Mária Zámostná 606 901 683 mistrove.souobch@pvskoly.cz
Vizážistka (69-035-M) Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Lomnice u Tišnova, s.r.o. Libuše Procházková +420603845899 prochazkova@zameklomnice.cz
Vizážistka (69-035-M) Střední škola obchodní a služeb SČMSD, Žďár nad Sázavou, s.r.o. Jana Rudelová 734408895 rudelova@obchodskolazr.cz
Vizážistka (69-035-M) Integrovaná střední škola živnostenská, Plzeň, Škroupova 13 Luboš Bešťák 377256213 lbestak@issziv.cz
Vizážistka (69-035-M) Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba Jiří Lang 606934667 jiri.lang@ss-ostrava.cz
Vodař-údržba vodních toků (36-019-H) IMPAKT Kateřina Kulhánková Čejková 777 186 208 impakt.office@seznam.cz
Vodař-údržba vodních toků (36-019-H) Vyšší odborná škola stavební a Střední škola stavební, Vysoké Mýto Miloslav Tomášek 737658012 tomasek@stavebniskola.cz
Vrtání kovových materiálů (23-025-H) Střední průmyslová škola a Střední odborné učiliště, Uničov Marie Krestýnová 607719983 krestynova@unicprum.cz
Vrtání kovových materiálů (23-025-H) Střední průmyslová škola, Rakovník Jindřiška Kopřivová 606096636 j.koprivova@spsrakovnik.cz
Vylévač keramiky (28-005-H) HorseBalance s.r.o. Eliška Doležalová 732 560 583 jalea.eliska@gmail.com
Vylévač keramiky (28-005-H) Střední škola, Horní Bříza Miroslav Suchý 602319311 mirasuchy@email.cz
Vylévač keramiky (28-005-H) Střední škola, Horní Bříza Miroslav Suchý 602319311 mirasuchy@email.cz
Výpomoc při obsluze hostů (65-012-E) Integrovaná střední škola hotelového provozu, obchodu a služeb, Příbram Markéta Vaňková vankovam@iss.pb.cz
Výpomoc při obsluze hostů (65-012-E) Střední odborné učiliště Valašské Klobouky Jaroslava Pospíšilová 731 613 727 pospisilova.jar@seznam.cz
Výpomoc při obsluze hostů (65-012-E) Vyšší odborná škola ekonomická a zdravotnická a Střední škola, Boskovice, Hybešova 53 Hana Švecová 511 123 110 Svecova.Hana@vassboskovice.eu
Výpomoc při přípravě pokrmů (65-005-E) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Znojmo Alena Chaloupecká 603387280 alena.chaloupecka@sos-znojmo.cz
Výpomoc při přípravě pokrmů (65-005-E) Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Lomnice u Tišnova, s.r.o. Libuše Procházková +420603845899 prochazkova@zameklomnice.cz
Výpomoc při přípravě pokrmů (65-005-E) Střední škola zemědělství a služeb, Město Albrechtice Lenka Metzlová 554 652 631 reditel@souzma.cz
Výroba a zpracování modelovací a marcipánové hmoty (29-008-H) Střední škola potravinářská, Smiřice, Gen. Govorova 110 Ema Baboráková 495421008 baborakova@ssp-smirice.cz
Výroba a zpracování modelovací a marcipánové hmoty (29-008-H) Střední škola potravinářství a služeb Pardubice Marie Marvánová 603507260 marie.marvanova@seznam.cz
Výroba a zpracování modelovací a marcipánové hmoty (29-008-H) Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu, České Budějovice Eva Divišová 607556646 divisova26@seznam.cz
Výroba čalouněných sedadel a opěradel židlí (33-011-H) Střední odborné učiliště, Lišov Libuše Krásná 739633031 lkrasna@sou-lisov.cz
Výroba chleba a běžného pečiva (29-001-H) Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník Vladislava Zuberová 732937227 vzuberova@seznam.cz
Výroba chleba a běžného pečiva (29-001-H) Střední škola hotelová a služeb Kroměříž Blanka Zavadilová 725126045 blanka.zavadilova@hskm.cz
Výroba chleba a běžného pečiva (29-001-H) Střední škola gastronomie a služeb, Nová Paka, Masarykovo nám. 2 Petr Jaroš jaros@ssgs.cz
Výroba jemného pečiva (29-002-H) Střední škola hotelová a služeb Kroměříž Blanka Zavadilová 725126045 blanka.zavadilova@hskm.cz
Výroba jemného pečiva (29-002-H) Střední škola potravinářská, Smiřice, Gen. Govorova 110 Ema Baboráková 495421008 baborakova@ssp-smirice.cz
Výroba karamelových a kandytových výrobků (29-015-H) Hotelová škola, Frenštát p. Radhoštěm, p. o. Ivo Herman 556836551 ivo.herman@hotelovkafren.cz
Výroba karamelových a kandytových výrobků (29-015-H) Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec Libor Hána +420518670661 hana.l@sosbzenec.cz
Výroba knedlíků (65-013-E) Střední škola hotelnictví a podnikání SČMSD, Hronov, s.r.o. Martina Zálišová 724 984 581 martina.zalisova@centrum.cz
Výroba knedlíků (65-013-E) Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec, s.r.o. Marie Kotenová 728500674 kotenova.marie@stredniskola.com
Výroba knedlíků (65-013-E) Střední odborné učiliště MAVO EDUCATION Václav Mašek masek@mavo.cz
Výroba konzerv (29-024-H) Střední odborné učiliště, Lišov Libuše Krásná 739633031 lkrasna@sou-lisov.cz
Výroba konzerv (29-024-H) Střední odborná škola Střední odborné učiliště Polička Vladimír Teplý 734603774 vladimirteply@seznam.cz
Výroba lahůdek (29-030-H) Střední škola hotelnictví a podnikání SČMSD, Hronov, s.r.o. Martina Zálišová 724 984 581 martina.zalisova@centrum.cz
Výroba lahůdek (29-030-H) Střední škola, Bor Irena Průchová pruchova.irena@seznam.cz
Výroba lahůdek (29-030-H) Centrum vzdělanosti Libereckého kraje, Liberec Martin Ditrich 724245515, 485101872 martin.ditrich@cvlk.cz
Výroba lahůdek (29-030-H) Střední odborné učiliště MAVO EDUCATION Václav Mašek masek@mavo.cz
Výroba majonéz a omáček (29-029-H) RAKAS, spol. s r.o. Eva Hrušková +420 602 772 258 hruskova@hotelflora.cz
Výroba majonéz a omáček (29-029-H) Labská hotelová střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice, s. r. o. Radmila Kozohorská 466412240 radmila.kozohorska@lhspardubice.cz
Výroba masných výrobků (29-023-H) Střední škola gastronomie a farmářství Jeseník Vladislava Zuberová 732937227 vzuberova@seznam.cz
Výroba masných výrobků (29-023-H) Střední odborná škola Střední odborné učiliště Polička Vladimír Teplý 734603774 vladimirteply@seznam.cz
Výroba masných výrobků (29-023-H) Střední škola hospodářská a lesnická, Frýdlant, Bělíkova 1387, příspěvková organizace Alena Dvořáková 482428861 alena.dvorakova@sshlfrydlant.cz
Výroba masných výrobků (29-023-H) Střední odborné učiliště, Lišov Libuše Krásná 739633031 lkrasna@sou-lisov.cz
Výroba matrací z matracových prefabrikátů (33-009-H) Střední odborné učiliště, Lišov Libuše Krásná 739633031 lkrasna@sou-lisov.cz
Výroba matracových potahů (33-008-H) Střední odborné učiliště, Lišov Libuše Krásná 739633031 lkrasna@sou-lisov.cz
Výroba nečokoládových cukrovinek (29-027-E) Střední odborná škola obchodu a služeb, Olomouc Miroslava Kolářová 774707426 kolarova@stursovka.cz
Výroba nečokoládových cukrovinek (29-027-E) Odborné učiliště, Hradec Králové, 17. listopadu 1212 Ilona Hasenöhrlová 776 189 212 ilona.hasenohrlova@ouhk.cz
Výroba perníku (29-043-H) Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace Lenka Hlávková 732756063 sokolova@sostp.cz
Výroba perníku (29-043-H) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Trutnov, Volanovská 243 Andrea Lukáčková 724 973 714 lukackova@sou-trutnov.cz
Výroba perníku (29-043-H) Střední škola potravinářství a služeb Pardubice Marie Marvánová 603507260 marie.marvanova@seznam.cz
Výroba příloh (65-006-E) Střední škola gastronomie a obchodu Zlín Michaela Michalicová 604824051 michalicova@gaozl.cz
Výroba příloh (65-006-E) Střední odborné učiliště MAVO EDUCATION Václav Mašek masek@mavo.cz
Výroba příloh (65-006-E) Střední odborné učiliště a Střední odborná škola SČMSD, Lomnice u Tišnova, s.r.o. Libuše Procházková +420603845899 prochazkova@zameklomnice.cz
Výroba příloh (65-006-E) Hotelová škola, Frenštát p. Radhoštěm, p. o. Ivo Herman 556836551 ivo.herman@hotelovkafren.cz
Výroba restauračních moučníků (29-012-H) Střední škola živnostenská Sokolov Terzie Petrovičová 739 344 885 petrovicova@zivnostenska-sokolov.cz
Výroba restauračních moučníků (29-012-H) Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy Roman Straka 724 253 949 roman.straka.mv@seznam.cz
Výroba restauračních moučníků (29-012-H) Hotelová škola, Obchodní akademie a Střední průmyslová škola, Teplice, Benešovo náměstí 1, příspěvková organizace Lenka Hlávková 732756063 sokolova@sostp.cz
Výroba restauračních moučníků (29-012-H) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kladno, U Hvězdy 2279 Petr Unger 732788911 petr.a.unger@seznam.cz
Výroba restauračních moučníků (29-012-H) Střední odborné učiliště MAVO EDUCATION Václav Mašek masek@mavo.cz
Výroba rybích lahůdek (29-028-H) Střední škola obchodu a služeb Jihlava Libor Kopecký kopecky@ssos-ji.cz
Výroba rybích lahůdek (29-028-H) Střední odborná škola a střední odborné učiliště podnikání a služeb, Jablunkov, p. o. Anna Niedobová 723300111 NiedobovaA@seznam.cz
Výroba rybích lahůdek (29-028-H) Labská hotelová střední odborná škola a Střední odborné učiliště Pardubice, s. r. o. Radmila Kozohorská 466412240 radmila.kozohorska@lhspardubice.cz
Výroba sazenic v lesních školkách (41-026-H) Vyšší odborná škola lesnická a Střední lesnická škola Bedřicha Schwarzenberga, Písek Karel Bílek 606198759 bilek@lespi.cz
Výroba těstovin (29-005-E) Střední odborná škola obchodu a služeb, Olomouc Miroslava Kolářová 774707426 kolarova@stursovka.cz
Výroba těstovin (29-005-E) Střední odborné učiliště Valašské Klobouky Jaroslava Pospíšilová 731 613 727 pospisilova.jar@seznam.cz
Výroba trvanlivého pečiva (29-044-H) Střední škola, Lomnice nad Popelkou, Antala Staška 213, příspěvková organizace Alena Charousková charouskovaa@skola-lomnice.cz
Výroba trvanlivého pečiva (29-044-H) Střední lesnická škola a Střední odborná škola sociální, Šluknov, příspěvková organizace Helena Říhová rihova@lesnicka-skola.cz
Výroba zákusků a dortů (29-007-H) Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy Roman Straka 724 253 949 roman.straka.mv@seznam.cz
Výroba zákusků a dortů (29-007-H) Střední škola gastronomie, hotelnictví a lesnictví Bzenec Libor Hána +420518670661 hana.l@sosbzenec.cz
Výroba zákusků a dortů (29-007-H) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třešť Otakar Hofbauer hofbauer@sskola-trest.cz
Výroba zmrzlin (29-014-H) Střední škola hotelnictví a podnikání SČMSD, Hronov, s.r.o. Martina Zálišová 724 984 581 martina.zalisova@centrum.cz
Výroba zmrzlin (29-014-H) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kladno, U Hvězdy 2279 Petr Unger 732788911 petr.a.unger@seznam.cz
Výroba zmrzlin (29-014-H) Střední škola a Vyšší odborná škola cestovního ruchu, České Budějovice Eva Divišová 607556646 divisova26@seznam.cz
Výrobce kovové bižuterie (28-019-H) Střední škola řemesel a služeb, Jablonec nad Nisou, Smetanova 66, příspěvková organizace Jitka Nováková 724303166 novakova@sosjbc.cz
Výrobce sádrových forem (28-004-H) Střední škola, Horní Bříza Jitka Brejníková 732234916 jbrejnikova@seznam.cz
Výrobce sádrových forem (28-004-H) Střední škola, Horní Bříza Jitka Brejníková 732234916 jbrejnikova@seznam.cz
Výrobce skleněné bižuterie (28-018-H) ZELENÉ ÚDOLÍ Plus s.r.o. Kamila Hajdíková 602 442 712 kam.hajdikova@seznam.cz
Výrobce skleněné bižuterie (28-018-H) Střední škola řemesel a služeb, Jablonec nad Nisou, Smetanova 66, příspěvková organizace Jitka Nováková 724303166 novakova@sosjbc.cz
Vysekávač (32-011-H) Střední škola obchodně technická Zlín s. r. o. Marta Fojtikova 576037216 fojtikova@ssot.cz
Záchranář pro lyžařské tratě (65-025-M) KORU Consulting s.r.o. Martin Pobořil 777245441 poboril@koru-consulting.cz
Záchranář pro lyžařské tratě (65-025-M) Kustod s.r.o. - Hradecký Irma Hubačeková - Kustod 734693042 irma.hubacekova@gmail.com
Základní kovoobráběčské práce (23-021-E) Sigmundova střední škola strojírenská, Lutín Oldřich Fojtek 585757734, 721747947 oldrich.fojtek@sigmundovaskola.cz
Základní kovoobráběčské práce (23-021-E) Gymnázium, Střední odborná škola a Vyšší odborná škola Ledeč nad Sázavou Vlasta Rýdlová 731612319 rydlovav@gvi.cz
Základní kovoobráběčské práce (23-021-E) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Hořovice Alena Lhotáková 731582655, 311572273 alhotakova@soshorovice.cz
Základy managementu kvality (62-005-R) Kustod s.r.o. - Středočeský Šárka Hodanová 777554477 kustosstk@seznam.cz
Základy managementu kvality (62-005-R) Střední škola informatiky a cestovního ruchu SČMSD Humpolec, s.r.o. Marie Loskotová +420775154168 loskotova.marie@stredniskola.com
Zámečník (23-003-H) Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola, Jičín, Pod Koželuhy 100 Lea Vojtěchová 734475954 vojtechova@vos-sps-jicin.cz
Zámečník (23-003-H) Střední škola polytechnická, Olomouc, Rooseveltova 79 Dagmar Drexlerová 725469661 drexlerovad@ssprool.cz
Zámečník (23-003-H) Střední škola lodní dopravy a technických řemesel, Děčín VI, příspěvková organizace Rudolf Špaček 736482485 spacek@dorado.cz
Zedník (36-020-H) Střední škola stavebních řemesel Bosonohy Jiří Košťál kostal@soubosonohy.cz
Zelinář (41-009-H) Střední škola zahradnická a zemědělská Antonína Emanuela Komerse, Děčín - Libverda, příspěvková organizace Jan Brom 607727942 brom@libverdadc.cz
Zelinář (41-009-H) Střední škola zemědělství a služeb, Město Albrechtice Lenka Metzlová 554 652 631 reditel@souzma.cz
Zelinář (41-009-H) Naše město o.s. - Hradecký Irma Hubačeková - Naše město 734 693 042 irma.hubacekova@seznam.cz
Zhotovitel zateplovacích systémů (36-022-H) Střední odborné učiliště Valašské Klobouky Jaroslava Pospíšilová 731 613 727 pospisilova.jar@seznam.cz
Zhotovování dámských kostýmů a plášťů (31-005-H) Střední škola gastronomie a služeb, Nová Paka, Masarykovo nám. 2 Zuzana Šmiková 608579787 smikova@ssgs.cz
Zhotovování dámských kostýmů a plášťů (31-005-H) Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba Jiří Lang 606934667 jiri.lang@ss-ostrava.cz
Zhotovování knoflíků (33-006-H) Střední odborné učiliště, Lišov Libuše Krásná 739633031 lkrasna@sou-lisov.cz
Zhotovování pánských obleků (31-006-H) Střední odborné učiliště MAVO EDUCATION Václav Mašek masek@mavo.cz
Zhotovování pánských plášťů a bund (31-007-H) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště služeb Velký Újezd, s.r.o. Michal Rakowski 777628521 michal@rakowski.cz
Zhotovování sukní, halenek a šatů (31-001-H) Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Kladno, U Hvězdy 2279 Petr Unger 732788911 petr.a.unger@seznam.cz
Zhotovování sukní, halenek a šatů (31-001-H) Obchodní akademie, Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Třeboň Marie Florianová 606383178 mflorianova@sostrebon.cz
Zhotovování sukní, halenek a šatů (31-001-H) Střední škola služeb a podnikání, Ostrava-Poruba Jiří Lang 606934667 jiri.lang@ss-ostrava.cz
Zhotovování sukní, halenek a šatů (31-001-H) Střední odborné učiliště MAVO EDUCATION Václav Mašek masek@mavo.cz
Zlatník a klenotník I - Zlatnické techniky (82-013-H) Střední škola řemesel a služeb, Jablonec nad Nisou, Smetanova 66, příspěvková organizace Jitka Nováková 724303166 novakova@sosjbc.cz
Zlatník a klenotník II - Šperky (82-013-H) Střední škola řemesel a služeb, Jablonec nad Nisou, Smetanova 66, příspěvková organizace Jitka Nováková 724303166 novakova@sosjbc.cz
Zpracování živočišných tuků (29-025-E) Střední odborná škola Střední odborné učiliště Polička Vladimír Teplý 734603774 vladimirteply@seznam.cz
Zpracovatel ryb (41-014-H) Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína, Třeboň Aleš Vondrka 384758237 avondrka@ssrv.cz
Zpracovatel včelích prouktů (41-036-H) Vzdělávací institut Středočeského kraje Agáta Kočí 728248403 agata.koci@seznam.cz
Zpracovatel včelích prouktů (41-036-H) Egalita o.s. - Zlínský Monika Svinkásková 777 773 620 svinkaskova@kustod.cz
Zpracovatel včelích prouktů (41-036-H) Střední odborné učiliště včelařské - Včelařské vzdělávací centrum o.p.s. Ladislava Mikešová 731716352 mikesova@souvnasavrky.cz
Železář (36-062-H) Centrum vzdělanosti Libereckého kraje, Liberec Martin Ditrich 724245515, 485101872 martin.ditrich@cvlk.cz